drfg1

David Rusňák a jeho lékárenský řetězec Na zdraví

drfg1

David Rusňák je výraznou osobností nejen v Brně. Jeho investiční skupina se vrhla do nového vysoce prosperujícího odvětví, kterým není nic jiného než farmacie. Nyní buduje lékárenský řetězec Na zdraví. Velký plán je na dobré cestě a stoupá na třetí příčku na trhu v oblasti lékáren. Není pochyb, že se to společnosti podaří.

DRFG Medical

Tato brněnská investiční skupina před časem také koupila prostřednictvím společnosti DRFG Medical své první lékárny. Budování rozsáhlé sítě lékáren v této oblasti je v plném proudu. Společnost tak úspěšně vstupuje na lékárenský trh a buduje svou značku nového lékárenského řetězce s názvem Na zdraví. David Rusňák bude jistě velmi úspěšný i v této oblasti, stejně jako se mu daří v oblastech jiných. Prosperita investiční skupiny tedy opět stoupá úspěšně vzhůru. Do rozvoje sítě lékáren bude nakonec investováno celkem 300 milionů korun, a kdo ví, zda nepřijdou další investice. Silnou dvojici lékárenských řetězců s názvy Dr. Max a Lékárna Benu tak brzy doplní síť lékáren Na zdraví.

DRFG dluhopisy

Pro všechny, co vlastní DRFG dluhopisy nebo se zrovna chystají investovat, je zde velmi dobrá příležitost. Oblast lékárenství je na vzestupu a farmacie má velkou budoucnost. Majoritní vlastník přesně ví, kam investovat. Jeho plán během čtyř let vytvořit obrat asi jedné miliardy korun v lékárenské síti, se jistě splní. Zaměření je směřováno na lékárenská zařízení s mnohem větší plochou. V podobě vysoce kvalifikovaného partnera se manažerem stal Rudolf Matějka, který tento lékárenský řetězec bude rozjíždět a neustále rozvíjet. Vedl již po dobu sedmi let známou síť lékáren BENU a v oblasti lékárenství je jako ryba ve vodě. Pohybuje se v ní již přes dvacet let.

Společnost má opravdu široké pole působnosti. Je to hlavní záruka jejího úspěchu. Investiční skupina stojí na několika velmi pevných pilířích, buduje svůj business ve více odvětvích a nesází pouze na jednu kartu. Nejvíc se specializuje na investice do telekomunikací, energetiky, zdravotnictví, nemovitostí i finančních služeb. Podporuje často mladé lidi, pro které vytvořila projekt UNIFER. Studenti získávají cennou praxi na reálný zakázkách. Zkušenosti se jim pak budou hodit při hledání uplatnění na trhu práce.

Dále by Vás mohlo zajímat o DRFG a Davidu Rusňákovi

Klíčová slova

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.