Proč si vybrat právě Extéria Market?

Proč si vybrat právě Extéria Market?

Franšízing je stále se rozrůstající a oblíbenou formou podnikání. Přináší vám totiž možnost řízení vlastního byznysu, a zároveň jen malé riziko podnikání. Na trhu již najdete mnoho konceptů a franšíz. My vám dnes ukážeme hlavní důvody, proč byste si měli vybrat právě Extéria Market.

Výjimečné služby

Prodávejte produkt, na který mnohý podnikatel zapomíná, ale zároveň je ze zákona povinen ho mít. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou oblasti, jejichž zřízení je povinností každého OSVČ i velkých firem. I proto je jeho prodej velmi jednoduchý a nevyčerpatelný. Evropská unie navíc každým rokem zpřísňuje pravidla týkající se BOZP, takže podnikatelé častěji volí externí firmy, které jim na pracovišti vše zařídí a prověří.

Zkušený partner

Jsme na trhu už nějakou řádku let, a proto máme mnoho zkušeností a tipů, které vám rádi předáme. Díky tomu máte jistotu, že se vaše franšíza v krátkém čase rozjede. Pro naše franšízanty navíc pořádáme pravidelná školení, meetingy a workshopy, na kterých sdílíme naše zkušenosti z praxe, zážitky, ale tipy, jak se motivovat.

Přečtěte si také: Extéria Partner vydělává za vás!

Spolehlivá základna

Po vašem boku vám bude stát naše centrála, která je kdykoliv připravená vám pomoci v případě problému. Součástí Extérie je kvalitní a zkušený tým techniků, kteří se postarají o vaše klienty a zaručí, že budou se službami maximálně spokojení.

Reference našich klientů, které prokazují důležitost Extérie na trhu, najdete zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..