extéria partner

Extéria Partner vydělává za vás!

Staňte se  partnerem jedničky v BOZP na trhu a mějte nejen kompletně zajištěnou oblast BOZP a PO, ale ještě čerpejte výhody, které program Extéria Partner nabízí. Jak Extéria Partner funguje? A co za výhody přináší pro nové klienty?

Jak se stát Extéria Partnerem?

Partnerem Extéria se může stát kdokoliv. Po uzavření klasické roční smlouvy BOZP a PO od nás získáte sadu letáků, své vlastní licenční číslo a přístup do online formuláře, ve kterém můžete následně uzavírat smlouvy se svými známými.

Jaké jsou výhody Extéria Partner?

Program za každou nově podepsanou smlouvu pro Extérii získá 2 tisíce korun. Smlouvu je možné vyřídit elektronicky, aniž byste museli jezdit na centrálu. Stačí tedy, když zajistíte 5 nových klientů a máte od nás komplexní služby BOZP a PO na rok ZDARMA.  Součástí balíčku je také roční aktualizace směrnic zdarma a fixace ceny za roční balíček služeb BOZP a PO.

Přečtěte si také: Jak skloubit rodinu a práci?

Výhody pro franšízanty

Program Extéria Partner není výhodný pouze pro naše klienty, ale i pro franšízanty. Ti díky tomu získají řadu nových klientů, ale i 30% provizi z balíčku BOZP a PO a z následných obnov. Zároveň ušetří náklady, které by věnovali do obchodníků a výjezdů na schůzky. Klient se díky tomuto projektu sám stává vaším obchodníkem.

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..