Dubečnice

Bydlení v Praze za pohádkové ceny?

Developerský projekt v části Dubečnice, to je rezidenční bydlení to sice nestojí málo, ale už nyní je vše vyprodané. Takový velký zájem o hezké bydlení v Praze se dalo očekávat.

Díky tomu, že zde proběhla jedna dostavěná etapa, projekt je ověřen. Dubečnice je také lokalita s hotovými inženýrskými sítěmi. Nemusíte si tak dělat starosti s vodou, kanalizací, plynem, veřejným osvětlením ani internetem.

Moderní a luxusní domy na prodej jsou pohodlné a prostorné, dopřejí vám soukromí ve vlastních zahradách a jejich architektura je zasazena do okolní přírody s citem.

Všechny luxusní vily jsou 6+kk a jsou vybavené ekologickým tepelným čerpadlem, které vám může ušetřit až 70 % nákladů za topení. Luxusní bydlení zajišťují kvalitní stavební materiály, ekonomický typ výstavby, ale také vysokorychlostní optický internet a kabelová televize.

Domy jsou sladěny do jednotného stylu s jednoduchými a přímými liniemi, horizontálním i vertikálním členěním zvýrazněným pomocí barevných a bílých ploch. Celek výstavby tak působí velmi příjemně a vkusně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..