bydlení v praze

Sníte o bydlení v Praze? Už nemusíte, klidně se přestěhujte

Praha hlavní město plné bohaté historie, kde se snoubí luxusní a moderní stavby a zároveň dávná historie našich předků. Praha je místem kde stojí moderní stavby v kombinaci s historickými uličkami, aniž by to připadalo někomu zvláštní nebo do očí bijící. Mnoho lidí si myslí, že bydlet v Praze je pro ně pouhým a nedosažitelným snem. Opak je pravdou. Bydlení v hlavním městě vám přináší mnoho možností, o kterých se vám v menších městech může jen zdát. V minulosti lidé utíkali z vesnic i měst do Prahy. Postupem času utíkali lidé z Prahy za zelení a čistým vzduchem. Teď se historie opakuje a obyvatelé se vrací do Prahy.

Proč žít v Praze?

Je zde mnoho pracovních příležitostí, celá řada škol, včetně Karlovy univerzity. Navíc Praha láká neustále nové developery, kteří zde staví nové byty. Zapomeňte na klasické šedé paneláky. Bydlení podléhá nejmodernějším trendům.

Přibývá parků, zeleně a dětských hřišť

Místa, ze kterých se vytratila zeleň, aby uvolnila prostor parkovištím už jen tak nenajdete. Například Praha 5 nabízí bydlení v zeleni, v okolí nových, barevných domů je spousta dětských hřišť. Praha vybudovala také řadu cyklostezek, jsou revitalizovány parky i lesíky pro odpočinek a volný čas, přibývá sportovišť.
Obrovskou výhodou života v hlavním městě je snadná dostupnost MHD. Nepotřebujete vůz, aby jste se přesunuli z jednoho konce města na druhý. Bydlení se stává dostupné i pro rodiny s dětmi.

Nechybí místa pro relax i nákupy

Toužíte i přesto po větším soukromí a menším ruchu? Můžete si na okraji Prahy pořídit rodinný domek. Budete tak žít v domě obklopeném zelení a za pár minut se přesunete do modernější části města, kde na vás čekají obchodní centra, relaxační centra, ale i divadla, kina nebo oblíbené bary. Praha přináší mnoho možností jak bydlet. Stává se velmi oblíbeným místem i mezi cizinci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..