CZECH FUND ze skupiny DRFG vsadil na tenistku Plíškovou

CZECH FUND ze skupiny DRFG vsadil na tenistku Plíškovou

Profesionální česká tenistka Karolína Plíšková se pro letošek stala tváří značky CZECH FUND. Značka podílových fondů, která je součástí investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, má podle ředitele marketingu Tomáše Kreislera několik společných vlastností. Skupina podle něj hledala ke spolupráci někoho mladého a úspěšného, kdo by měl podobné vlastnosti právě jako CZECH FUND. A to přesně šestadvacetiletá rodačka z Loun splňuje.

Mezi nejlepší hráčky na okruhu ženské tenisové asociace se Plíšková dostala především díky profesionálnímu přístupu a maximální soustředěnosti na výkon. Její nechytatelné podání jí zase vysloužilo přezdívku Esová královna. I díky tomu byla v roce 2017 osm týdnů světovou jedničkou.

Také pro nemovitostní fond CZECH FUND je charakteristická přímočarost a stoprocentní nasazení. Proto se fond zaměřuje výhradně na komerční nemovitosti situované napříč Českou republikou, které jsou obsazené prémiovými značkami s dlouhodobými nájmy.

DRFG nabízí podílové fondy i dluhopisy

Na úvod roku 2019 Karolína zvítězila na turnaji v Brisbane a na Australian open se dostala až do semifinálne, což jasně dokazuje, že její tenisová kariéra ani zdaleka nekončí. I tak ale už nyní myslí na zadní vrátka, dobře totiž ví, že hrát na světové špičce nejde desítky let. Aby si vytvořila finanční rezervy, vydělané peníze nejprve investovala do nájemních bytů. Bylo to pro ni ale časově příliš náročné, a tak se rozhodla peníze raději investovat do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů. Nemusí se o nic starat, také časově to je nenáročné a peníze navíc zůstávají v Česku.

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka ale nabízí, kromě podílových fondů, například také dluhopisy. Na výběr jsou dluhopisy diverzifikované do projektů napříč skupinou, dále pak do budování telekomunikačních sítí a také do nákupů komerčních nemovitostí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..