podcasty o podnikání

Podcasty o podnikání

Podcasty jsou v dnešní době jedním z nejoblíbenějších konceptů, jak do seb „nasát“ nějaký obsah. Jedná se pouze o audio platformu, která cílí na to, že u poslouchání podcastů můžete dělat i další věci. Sází tedy na jakýsi multitasking. Existují i druhy edukativní, například podcasty o podnikání. Hravou formou se tedy při procházce nebo vaření můžete naučit novým věcem.

Forbes podcast

Jistě znáte časopis Forbes s jejich rubrikou 30 pod 30, v podcastu najdete rozhovory s obnostmi této rubriky. Tedy s úspěšnými podnikateli či inspirativními osobnostmi, kteří vás mohou ve vašem podnikaní myšlenkami nakopnout. Každý díl má symbolicky 30 minut, takže jej stihnete poslechnout během jakékoliv aktivity.

Mladý podnikatel

V tomto podcastu je pozornost věnována především začínajícím podnikatelům. Přináší tedy rady a tipy, ale především inspiraci, pomocí rozhovorů s úspěšnými podnikateli, freelancery, ale i odborníky a dalšími.

Proti proudu

Tento podcast chce jít se svými hosty proti proudu, a tak se zde objevují osobnosti, které jsou úspěšné tím, jak jsou jiné a boří stereotypy. Jedná se opět o kreativce a inspirativní lidi, kteří vás namotivují v tom dělat věci po svém a neřídit se vždy pravidly společnosti.

Přečtěte si také: Jak zhodnotit peníze?

MakroMixér

Podcast o penězích, byznyse, ekonomice a trzích. Jan Bureš a Robert Břešťan se snaží informovat o novinkách ze světa podnikání, často si k sobě také zvou hosty. V každém díle se něco dozvíte u nějakým třech hlavních tématech a v druhé části je součástí diskuze s daným hostem.

Podcasty o podnikání jsou skvělou variantou, jak se něco přiučit. Navíc jich existuje celá řada, tak neváhejte a jděte si najít svůj oblíbený.

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..