investice

Jak zhodnotit peníze? Investice je správná volba.

Kvůli inflaci se rozhodně nevyplatí schovávání a ukládání si peněz bokem, protože za měsíc už mohou mít mnohem menší hodnotu. Vhodným řešením v této době je využít peníze tak, aby se vám zhodnotily nebo na sebe dokonce vydělávaly! Že nevíte jak? Poradíme vám!

Rozdělte své investice

Investice je odpovědí na vaši otázku. Nejlepším způsobem pro investování je rozdělení peněz na menší částky. Takto si pojistíte to, že kdyby náhodou došlo k rapidnímu propadu cen, neztratíte celkvou částku, ale pouze malou část. Ani v životě se nevyplatí vsázet na jednu kartu, takže to nedělejte ani v rámci investic. Vyberte si několik míst a oblastí, do kterých své peníze investujete a tím se co nejlépe vyhnete krachu.

Využijte propadů

Naopak výhodné mohou být propady trhu při nakupování nových investic. Sledujte a využijte snížení cen pro vaše nákupy, propad je totiž jen předstupeň následného vzrůstu, takže můžete počítat s rychlým zhodnocením.

Přečtěte si také: Základy finanční gramotnosti.

Investujte do podnikání

Investujte do jistoty. A co je podle vás tou jistotou? Nejspíš věci či služby, které se v čase prodávají pořád a také jsou nutné pořád a za jakékoliv krize a nekrize. Například zákonem daná oblast BOZP a PO pro všechny právnické i fyzické osoby je službou, kterou potřebují zkrátka všichni. Pokud tedy například využijete možnosti franchisingu s EXTÉRIA MARKET, můžete se spolehnout, že si zajistíte stabilní podnikání a také uložení peněz, které se vám během pětileté smlouvy mnohonásobně zhodnotí. Navíc budete mít k ruce parťáky z Extérie, kteří vám se vším poradí a pomůžou. S franšízou zkrátka nešlápnete vedle.

Už tedy přemýšlíte o tom, kam byste v nejbližší době své finance investovali?

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..