prodej BOZP

Krize se dotýká všeho a všech. Prodej BOZP je ale jistota

Doba, ve které už ani nestíháte sledovat rostoucí cenu energií, hypoték a vlastně snad veškerého zboží, je také dobou, kdy dochází k poklesu prodejů. Lidé šetří, produkty se neprodávají a podnikání se stává ještě větší riskem. Vsaďte raději na jistotu, která se bude prodává vždy, protože ji stanovuje zákon. Vsaďte na prodej BOZP.

Víte, co je to BOZP?

Zkratka BOZP označuje oblast bezpečnosti práce. Tato oblast je povinná pro každého zaměstnavatele. Existuje řada směrnic a zásad, jak zabezpečit pracoviště a jak se na něm chovat, aby se minimalizovala všechna rizika, která by mohla ohrozit zdraví a život zaměstnanců. Všech pravidel a dokumentací je velké množství a zaměstnavatelé by nad touto oblastí museli strávit velké množství času, aby měli vše správně. Sankce u kontrol se přitom každý rok zvyšují! Právě z toho důvodu je pro firmy i OSVČ výhodnější poohlédnutí se po externí firmě, která pro ně BOZP kompletně zajistí a v případě kontroly je také zastoupí.

BOZP je nutná stále

Uvažujete o podnikání, ale bojíte se rizika a nejistoty v aktuální krizi? Nebo zkrátka nemáte dobrý nápad, který by vám s jistotou vydělal peníze? Právě jistotu prodeje vám poskytne BOZP. Bezpečnost práce a požární ochrana je zákonem daná povinnost pro každou firmu i OSVČ.

Značka Extéria Market má svou vlastní franšízovou síť, takže podnikat s BOZP pod jejich křídly můžete i vy. O výhodách franchisingu se více dočtete zde. Franchising je ideální variantou, pokud chcete být sám sobě šéfem, ale zároveň chcete stabilitu, jistotu a oporu v začátcích.

Začněte podnikat hned

Začněte s námi spolupracovat i vy!

Podnikat s Extéria Market můžete i bez jakýchkoliv předchozích zkušeností, rádi vám vše vysvětlí a ukáží. V této nelehké době budete mít pevné zázemí s ověřenými postupy, know-how a vším potřebným. Jedná se o skvělou možnost podnikání s minimálním rizikem. Prodej BOZP je zkrátka jistotou v nejisté době.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..