Nabízejte produkt, který podnikatelé nemusí chtít, ale musí jej mít!

Obchodování bývá složitým a dlouhodobým procesem. Nejdříve porozumění produktu, poté jeho představování zákazníkovi, vytvoření potřeby, vyklíčení poptávky a poté až realizace samotného prodeje. Nekomplikujte si práci a obchodujte se službou, která svou potřebu má již ze zákona!

Nemusíte přesvědčovat o potřebě, tu udává zákon

Povinnost vézt a pravidelně aktualizovat dokumentaci BOZP udává zákon ČR. To je povinné pro všechny fyzické i právnické osoby, a to ať už zaměstnávají či nezaměstnávají další pracovníky. Porušení této povinnosti navíc může vézt k pokutě až do milionů korun. 

Zákonná povinnost vedení dokumentace bezpečnosti a ochraně při práci (BOZP), případně požární ochrany (PO) dává určitou výhodu při obchodování. Už nenabízíte produkt, o kterém nejdříve musíte přesvědčovat klienta. Jeho potřebu udává zákon a každý podnikatel by se nim měl, v tom lepším případě, řídit.

Jistota i v nejistých časech

Žijeme v podivných časech, kdy si nemůžeme být ničím jistí. Ať už je to krize způsobená infekčním onemocněním nebo současná válka a její dopady na ekonomiku a další odvětví. Nespoléhejte se na to, že vám v těchto těžkým časech pomůže například stát a najděte si místo v oboru, který je potřebný i v těchto časech. 

Chtějte dále růst a vyvíjet se

Pokud neradi usínáte na vavřínech a snažíte se neustále překonávat své limity a stávat se tak stále novým a lepším člověkem je tato práce přesně pro vás! Hledejte práci, kde budete mít možnost nejen kariérního, ale i osobního růstu!

Vydělávejte, i když zrovna nepracujete

Pro zajištění kvalitního života i ve stáří bez spoléhání se pouze na důchod, lze vytvořením finančního polštáře. Toho dosáhnete jedině tak, že budete tvořit investice a těch dosáhnete při generování určitého příjmu. Ovšem dny nejsou nekonečné a každý z nás má pouze 24 hodin, které nechce věnovat jen práci, ale i rodině nebo jiným zájmům. Proto je důležité tvořit i tzv. pasivní příjem, který nám přináší zisk, i v případě, že zrovna nesedíme za počítačem.

Pokud vás článek zaujal a chcete dát svému životu nový impuls, dejte o sobě vědět!

One Comment

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..