Barvičky v bytě

Jak vylepšit interiér bez celkové rekonstrukce?

Pokud už se doma necítíte příjemně, je to nejspíš tím, že to na vás doma působí příliš stereotypně. Cítíte, že by to chtělo změnu, ale na celkovou rekonstrukci interiéru nemáte náladu, čas ani prostředky? Nevadí. K tomu, abyste z vašeho domova cítili novou svěžest, vám postačí jen malé změny dekorací a bytového textilu. Ten patří k nejjednoduššímu a nejvariabilnějšímu způsobu, jak si to doma trochu vylepšit a zpříjemnit.

Žít příliš dlouho v neměnícím se prostředí nelze. Představy o tom, co považujete za ideální bydlení, se časem mění. Ve dvaceti máte jinou představu než ve třiceti nebo v šedesáti. Ale nejedná se jenom o představy mezi dekádami. Jedná se i o mnohem kratší úseky, které mohou souviset třeba s každoroční změnou období. Jenomže přestavovat celý pokoj dvakrát do roka taky nelze. Proto vaše tužby o změně můžete uspokojit malými drobnostmi, které změní ráz vašeho starého pokoje. Změníte závěsy, přehozy, koberečky nebo polštářky a hned bude váš interiér živější.

Výraznou a nenáročnou proměnu vám poskytne změna bytového textilu. Ten funguje nejen jako dekorativní, ale také jako funkční prvek domácnosti. Je však vhodné vybírat látky kvalitní. Pokud se vám po několika vypráních stane, že z vašeho slunečně žlutého závěsu zbyde jen pomačkaný vybledlý hadr, vaše spokojenost bude fuč.

Pokud má už vaše stará pohovka něco za sebou, ale pořád ještě slouží, zkuste si koupit hezký přehoz, který překryje zašlá léta. Nebo si slaďte závěsy s ubrusem na kuchyňském stole. I nové ručníky dodají vaší koupelně svěží ráz a spousta barevných polštářků rozzáří ložnici každého člověka. Bytový textil si prostě najde místo v každém pokoji a můžete se podívat třeba do e-shopu Dante.cz, který má široký výběr.

Pokud si interiér právě zařizujete nebo se k tomu chystáte, zkuste si vybavení i jeho barevnost zvolit jednodušeji a poté ráz svého domova měnit pomocí barevných textilních doplňků. Poměrně velkou část života tak budete spokojení s tím, kde a v čem žijete.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..