Slevové kupony

Výhodné slevové akce jako úspora peněz

Každý to zná. Surfujete na internetu, prohlížíte si zboží v internetových obchodech a ty už vás vítají vyskakovacími okny a nabízejí slevu na první nákup. Taková je dnešní realita internetových obchodů.

Slevové kupony jsou poskytovány novým, ale i stálým zákazníkům a dají se uplatnit velice snadno. Při internetové objednávce většinou narazíte na okénko, které vás vyzve ke vložení kódu. Většinou se jedná o jednoslovná spojení nebo nahodilé písmena a čísla. Existují kupony na procentuální slevy, ale také slevy na přímo dané částky. Kupony jsou zdarma a tak vám doopravdy ušetří mnohdy od pár desítek korun až po sto koruny. Kupony nejsou vystavovány na jméno, a tak je může uplatnit kdokoliv, což může být myslitelná výhoda. Nevedou je však všechny internetové obchody. Někde byste tak mohli pátrat po slevě marně.

Vouchery jsou však něco jiného a je třeba si tyhle dva pojmy neplést. Vouchery neboli poukázky nejsou zdarma. Když od někoho dostanete voucher na určitou částku nebo službu, tato částka nebo částka za konkrétní službu již byla uhrazena někým jiným. Vy už nic neplatíte, ale neznamená to, že zboží nebo služba byla poskytnuta zdarma.

Na aktuální slevové nabídky můžete narazit prostřednictvím portálu SlevovyKupon.cz, a slevy se pohybují v řádech desítek procent. Snadno se na portálu zorientujete a podle kategorií si vyberete, o co máte zájem. Speciální slevy nabízí také oblíbený obchod s elektronikou Alza.cz. Ten nabízí různé akce od slev na zboží až po dopravu zdarma. Oblíbené jsou také dárky zdarma, když nakoupíte určité zboží nebo zboží za určitou cenu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.