Moderní lednice

Nové typy ledniček můžete bez obav umístit do rohu

Moderní lednice

FOTO: BSH domácí spotřebiče

Pryč jsou doby, kdy jste museli svou ledničku vystavovat do prostoru, abyste se vůbec pro něco dostali. Teď můžete tu největší součást vaší kuchyně bez obav umístit do rohu, aby opticky zabírala méně místa. Už se vám nestane, že byste po maximálním otevření dveří nevytáhli zásuvku z mrazáku nebo byste museli trpět nevzhledné mezery kolem stěn, aby váš spotřebič mohl větrat. Všemu je konec.

Svou chladničku teď můžete bez obav umístit až ke stěnám díky inovativní technologii kondenzátoru. Jeho umístění je nově integrované po obou bocích, nikoliv na zadní stěně. Díky tomu i díky technologii zamezující vzniku kondenzace tak můžete svou chladničku umístit téměř kamkoliv a k čemukoliv ve vaší kuchyni. Nemusíte zachovávat žádný boční odstup od sousedních stěn či skříněk. Jedinou nutností je uchovat minimální odstup 15 mm od zadní stěny. To je zanedbatelné minimum, které z vaší chladničky udělá ledničku téměř vestavnou.

Moderní lednice

FOTO: BSH domácí spotřebiče

Také vyjímání zásuvek je jednodušší a to díky novému systému otevírání dveří Perfect Fit. S ním stačí otevřít dvířka v 90 stupňovém úhlu a přihrádky půjdou i tak lehce vyjmout a navrátit zpět.

To však není všechno, co nové typy ledniček nabízejí. Systém MultiAirflow zajišťuje stálé proudění chladného vzduchu a ochlazování polic, čímž stále udržuje konstantní teplotu uvnitř chladničky. Nedochází tak k výkyvům teplot uvnitř spotřebiče a tím se prodlužuje i trvanlivost potravin uložených uvnitř. A právě dlouhotrvající kvalitu a také čerstvost pomáhá ovlivňovat systém VitaFresh. Ten reguluje vlhkost i teplotu ve speciálních přihrádkách a na různé potraviny přes ovoce a zeleninu až po maso a ryby.

Moderní lednice

FOTO: BSH domácí spotřebiče

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.