franchising

V Maďarsku proběhla největší franšízová akce

Sledujete svět franchisingu? Zajímáte se o franšízové podnikání? Pokud ano, je zde velká pravděpodobnost, že jste zaregistrovali i největší franšízovou akci v Maďarsku. Tu pořádala franšízová asociace a konala se na začátku letošního února. Během této akce se představilo třicet franšízových konceptů, mezi nimiž byl i český zástupce v podobě franšízy Extéria Market. Česká franšízová síť zaznamenala velký úspěch, našlo se víc jak pětatřicet zájemců o podnikání pod značkou Extéria Market. Franšíza jinými slovy v blízké době expanduje do Maďarska.

Zájemci o podnikání pod značkou Extéria Market mají obrovskou výhodu oproti ostatním franšízantům, jelikož na trhu není žádná podobná franšíza, která by poskytovala poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Maďarsko není jedinou zemí, do které se bude expandovat

Úspěch na franšízové akci v Maďarsku jistě přinese tunu ovoce. Není to však zdaleka první či poslední úspěch za poslední dobu. Franšíza Extéria Market se ke konci loňského roku účastnila také franšízové události ve Vídni. Zúčastnila se konkrétně výstavy Franchise-Messe, kde se taktéž prezentovala. I díky prezentaci našla partnery pro udělení masterfranšízové licence pro celé Rakousko. O unikátní koncept byl obrovský zájem, našlo se více jak třicet zájemců o podnikání pod značkou Extéria Market, s nimiž se aktuálně jedná.

Kromě expanze do Maďarska čeká firmu Extéria, která v současné době působí zatím na českém a slovenském trhu, také expanze do Rakouska. Firma má tedy velmi slibnou budoucnost.

Staňte se franšízantem i vy

Samozřejmě i vy se můžete stát součástí této značky. Míst na otevření pobočky v České republice sice ubývá, ale tímto krokem rozhodně neprohloupíte. U franšízy Extéria Market máte zaručený úspěch díky pětiletému ověření franšízy na českém a slovenském trhu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..