exteria

Na co podnikatelé často zapomínají?

Jak jinak, přece BOZP a PO. Malé firmy nebo živnostníci často mylně předpokládají, že stačí stáhnout nějaký formulář z internetu a podepsat proškolení z bezpečnosti práce a požární ochrany a tím to končí. Tím to ale nekončí. Každý podnikatel (tedy aspoň drtivá většina podnikatelů) je si vědoma toho, že musí být bezpečnost práce a požární ochrana vyřešena, přes to zkrátka nejede vlak. V případě, že BOZP a PO vyřešené není, hrozí v případě kontroly i několikasettisícová pokuta, která se klidně může dostat i do milionů korun. Je tedy jasné, že nejednoho podnikatele zruinovala právě neohlášená kontrola nebo ho minimálně poslala do červených čísel, z nichž se delší dobu nemohl dostat. Abyste kontrole předcházeli, je lepší mít BOZP a PO vyřešené, a to klidně díky pomoci firmy, jež se na zmiňované zákonné povinnosti zaměřuje.

Takových firem je k překvapení podnikatelů mnoho. Mohou si vybírat z celé řady firem, doporučujeme rozmýšlet se na základě referencí a recenzí, které na internetu najdete. V nich jsou totiž obsaženy zkušenosti stálých, ale také bývalých klientů, kteří chtějí druhým pomoct v rozhodování se.

Jednou z firem, která se pyšní drtivou většinou kladných hodnocení, je firma Extéria, s. r. o., která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Je dokonce firmou, která nepůsobí jen na území České republiky, ale také na Slovensku, kam se dostala poměrně nedávno.

O co se firma Extéria postará

V případě, že se rozhodnete pro firmu Extéria a zahájíte vzájemnou spolupráci, firma se postará o vše, co s BOZP a PO souvisí. Na starosti si tedy vezme veškerou dokumentaci BOZP a PO, také případnou aktualizaci, zastoupí vás v případě ohlášené i neohlášené kontroly a také se postará o pravidelná školení BOZP, kterými musí zaměstnanci procházet.

Jaké jsou zkušenosti podnikatelů a živnostníků?

Ptáte se, jaké jsou vesměs zkušenosti podnikatelů a živnostníků? Drtivá většina referencí je kladná, vyzdvihuje se zejména nízká cena a kvalitní služby, také profesionální přístup, s nímž se přistupuje ke každému klientovi bez ohledu na to, jestli je to velký podnikatel nebo drobný živnostník.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.