exteria

Na co podnikatelé často zapomínají?

Jak jinak, přece BOZP a PO. Malé firmy nebo živnostníci často mylně předpokládají, že stačí stáhnout nějaký formulář z internetu a podepsat proškolení z bezpečnosti práce a požární ochrany a tím to končí. Tím to ale nekončí. Každý podnikatel (tedy aspoň drtivá většina podnikatelů) je si vědoma toho, že musí být bezpečnost práce a požární ochrana vyřešena, přes to zkrátka nejede vlak. V případě, že BOZP a PO vyřešené není, hrozí v případě kontroly i několikasettisícová pokuta, která se klidně může dostat i do milionů korun. Je tedy jasné, že nejednoho podnikatele zruinovala právě neohlášená kontrola nebo ho minimálně poslala do červených čísel, z nichž se delší dobu nemohl dostat. Abyste kontrole předcházeli, je lepší mít BOZP a PO vyřešené, a to klidně díky pomoci firmy, jež se na zmiňované zákonné povinnosti zaměřuje.

Takových firem je k překvapení podnikatelů mnoho. Mohou si vybírat z celé řady firem, doporučujeme rozmýšlet se na základě referencí a recenzí, které na internetu najdete. V nich jsou totiž obsaženy zkušenosti stálých, ale také bývalých klientů, kteří chtějí druhým pomoct v rozhodování se.

Jednou z firem, která se pyšní drtivou většinou kladných hodnocení, je firma Extéria, s. r. o., která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Je dokonce firmou, která nepůsobí jen na území České republiky, ale také na Slovensku, kam se dostala poměrně nedávno.

O co se firma Extéria postará

V případě, že se rozhodnete pro firmu Extéria a zahájíte vzájemnou spolupráci, firma se postará o vše, co s BOZP a PO souvisí. Na starosti si tedy vezme veškerou dokumentaci BOZP a PO, také případnou aktualizaci, zastoupí vás v případě ohlášené i neohlášené kontroly a také se postará o pravidelná školení BOZP, kterými musí zaměstnanci procházet.

Jaké jsou zkušenosti podnikatelů a živnostníků?

Ptáte se, jaké jsou vesměs zkušenosti podnikatelů a živnostníků? Drtivá většina referencí je kladná, vyzdvihuje se zejména nízká cena a kvalitní služby, také profesionální přístup, s nímž se přistupuje ke každému klientovi bez ohledu na to, jestli je to velký podnikatel nebo drobný živnostník.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..