Podnikáte bezpečně

Podnikáte bezpečně?

Pokud podnikáte, zodpovězte si otázku, zdali podnikání bezpečně. Mnozí podnikatelé se mohou ptát, co to vlastně znamená podnikat bezpečně? Znamená to tedy to, že podnikáte podle zákona, tak, že v případě neohlášené kontroly ze státní správy byste prošli na výbornou. V současné době se mezi námi vyskytuje až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Právě ti nepodnikají bezpečně, kdyby jim do firmy přišla kontrola, na základě toho, že BOZP a PO není vyřešeno, by udělila pokutu sahající až do několika set tisíc korun, ne-li do milionů korun. Tak tedy – podnikáte bezpečně?

V případě, že jste odpověděli záporně, možná je problém právě v nevyřešené bezpečnosti práce a v nevyřešené požární ochraně. Pokud to tak opravdu je, doporučujeme vám využít skvělý produkt firmy Extéria, čímž je roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný trefně Klídek. Díky tomuto ročnímu balíčku budete celý rok v klidu a nebudete se muset starat o bezpečnost práce ani o požární ochranu podniku.

Proč si vybrat firmu Extéria

Možná se ptáte, co je na firmě tak úžasného, proč si vybrat právě ji. Důvodů je mnoho, hlavním důvodem je to, že neplatíte nikdy nic navíc. Nejen, že je cena za poskytované služby bezkonkurenčně nízká (a nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb!), ale také se neplatí nic navíc ani v případě, že technik ve vaší firmě stráví o něco více času, než bylo původně v plánu, nebo neplatíte nic navíc ani tehdy, kdy se projede více kilometrů, než jak se myslelo.

Navíc se jedná o odborníky v oboru, kteří si za svou prací stojí a kteří si ji dokážou obhájit před jakoukoli kontrolou. Díky firmě Extéria a ročnímu balíčku služeb Klídek projdete kontrolami na výbornou!

Co je obsahem balíčku služeb Klídek?

Obsahem balíčku služeb Klídek jsou všechny činnosti související s BOZP a PO. Mezi službami se najde nejen postarání se o pravidelná školení, ale také se firma postará o pravidelné kontroly pracovišť, vezme si na starost všechnu dokumentaci a udělá vše tak, abyste v případě kontroly prošly.

Ročník balík služeb BOZP a PO Klídek je možné objednat si na webu bezpecnepodnikani.cz.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..