3 tipy pro výběr správné náplně do tiskárny

Tisknete ve firmě či v domácím prostředí často? Pokud je vaše odpověď kladná, určitě musíte vědět, kde lze nakoupit co možná nejvýhodněji náplně. Vždyť spotřeba barev je při větší frekvenci tisku doslova závratná. Vybrat ten správný toner nemusí být vůbec jednoduché. Postupovat se vyplatí velmi obezřetně, abyste se nakonec nespálili a nepřeplatili zbytečně moc peněz. My vám proto v následujících řádcích přinášíme celkem 3 tipy, díky nimž se vám podaří vybrat toner rychle a spolehlivě.

Hodí se do vaší tiskárny?

Pokud potřebujete jakékoli barvy do tiskárny, rozhodně si nemyslete, že vyberete jakýkoli toner a máte vyhráno. Opak je pravdou. Náplně jsou značně specifické, takže se vyplatí znát přesný typ vaší tiskárny a na základě této informace potom vybírat náplň. Volba nevhodné kazety by mohla mít za následek to, že ji prostě do tiskárny nedáte, a nemáte tedy šanci přístroj nijak oživit. 

Potřebujete nezbytně značkový model?

U značkové podoby toneru máte absolutní jistotu kompatibility a také vysoké výdrže samotné barvy. Bohužel je ale všechno kompenzováno poměrně vysokou cenou. Prostě a jednoduše zaplatíte vysokou částku. Právě proto zauvažujte nad tím, jestli by se vám spíše nevyplatil nějaký univerzální model. Vytisknete sice poněkud menší množství stránek, ale finančně se dostanete na zlomek hodnoty originálu. Na opětovné doplňování stávajícího toneru raději zapomeňte. Jednalo by se o silně neekonomickou záležitost s nejistým výsledkem. 

Nakupujte jednoduše online

Pokud se podíváte na tonery v eshopu, ušetříte jak čas, tak i finanční prostředky. Naším tipem je společnost TonerPartner, v jejíž nabídce jistě seženete přesně takový toner, který potřebujete. Stačí tady zadat pouhý název náplně. K dispozici je jich tady velké množství za rozumné ceny.   

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.