Franšíza MBI

První mezinárodní franšízový systém ve finančnictví

Společnost MBI byla založena na velkém počtu produktů v oblasti financí a finančního poradenství. Specializuje se na oblast investic, investičních aktivit a privátního bankovnictví. Spolupracuje se svými partnery, jako jsou například Raiffeisen Bank nebo MasterCard. Společnost dva roky připravovala zahájení franšízové sítě ve financích, jež by se stala prvním mezinárodním systémem spuštěným franšízově. MBI momentálně hledá partnery, kteří by stáli o licenci ke konceptu.

 

Šanci mají bohatí obchodníci

Společnost MBI si mezi kandidáty vybírá ty, jež mají minimálně středoškolské vzdělání a dostatek financí na rozjezd vlastní pobočky (tím se myslí 190 tisíc korun za licenci a 400 tisíc korun za zřízení pobočky). Zájemci by také měli disponovat výbornými obchodními a komunikačními dovednostmi. Nemusí se jednat o lidi s předchozími zkušenostmi z finanční oblasti, ale důležité je umět vést tým a chuť podnikat. MBI plánuje pro franšízanty otevřít 33 nových provozoven.

A co můžou případní budoucí franšízanti očekávat od mateřské společnosti za podporu? Začíná to exkluzivitou pro danou lokalitu podnikání a pokračuje to pravidelnou průběžnou péči a poradenstvím, existující databází klientů, aktivním rozvojem produktů a služeb, průběžným controllingem, exkluzivními produkty a intranetem.

 

Čím může být MBI zajímavé?

V České republice zatím funguje 6 poboček a jedna z nich je již připravena pro budoucího franšízanta. Těch už rychle narůstá, ale noví zájemci se stále mohou hlásit. Společnost MBI i nadále uzavírá smlouvy a poskytuje další zajímavé lokality nejen v Čechách, ale i na Slovensku a v Maďarsku. V těchto zemích také hodlá mít dohromady sto franšízových poboček do roku 2020.

Franšízanti mohou být zaujati především i tím, že MBI propojuje lifestyle s finančními službami. To funguje na principu takzvaného MBI Passportu, který registrovaným nabízí exkluzivní slevy na dovolené či kulturní akce. Navíc MBI slibuje zisk desetinásobně větší než byla počáteční investice a to již do pěti let!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..