Jazyková škola

Franšíza v jazycích Hocus a Lotus slaví čtvrté narozeniny

Jazyková škola Light Point franšízového konceptu Hocus a Lotus slavila již čtvrtý rok své existence a natěšeně vstupuje do roku pátého. V září se chystá sejít se zájemci o licenci a rozšířit tak své řady lektorů a výukových středisek.

Škola na český trh uvedla dinokroky Hocuse a Lotusku, pomocí nichž se snaží zábavnou formou vyučovat děti angličtinu. Hlavním cílem metodiky Hocuse a Lotusky je vytvořit dětem hravý a magický svět, ve kterém se mohou přirozeně učit cizí jazyk a osvojit si ho. Kroužek jazykové školy Light Point však není jen o ledajakém učení. Děti si s dinokroky hrají, zpívají, nacvičují divadlo a provádějí mnoho dalších zábavných věcí. Jen to všechno probíhá v cizím jazyce, takže se opravdu učí hravou formou.

Lektoři a lektorky však svým studentům nejsou k dispozici jen v rámci dohodnuté výuky, ale scházejí se s nimi i mimo kurz na vánočních besídkách, oslavách narozenin a slaví s nimi i den dětí. Výročí úspěšných čtyř let provozu si tak vyžádalo i svou vlastní oslavu. Ta probíhala ve městech s franšízovými pobočkami, tj. v Praze, Brně, Břeclavi. Výročí páté by za rok mohlo oslavit i Uherské Hradiště s nově vznikající školou s dinokroky Hocusem a Lotuskou.

 

Plány k růstu

Pobočka v Uherském Hradišti však není jediným plánem expanze jazykové školy Light Point. Má zájem znásobit momentální počet 300 studentů a tak potřebuje rozšířit své zázemí a řady lektorů. V Praze i Brně už jazykové školy s touto metodikou fungují, ale přesto by vedení rádo rozšířilo svou působnost v těchto městech. Zájem je však i o menší města a hlavně o nové lektory metodiky Hocus a Lotus. Počet studentů se odvíjí od počtu lektorů, a pokud chtějí zvyšovat počty na jedné straně, musí i na straně druhé.

Kdo by měl zájem stát se lektorem právě téhle školy, má šanci získat licenci v září tohoto roku pro školní rok 2016/2017. Licence pro lektora či lektorku stojí 20 tisíc korun (pro školu je to individuální) a po roce v zaškolení nabídne škola franšízovou smlouvu na pět let. Návratnost investice se pohybuje okolo 6 měsíců. Na školení, které proběhne v září, se mohou zájemci hlásit pomocí internetových stránek školy, které budou během léta měnit svůj kabátek. Zájemci by měli být svědomití, milující děti a cizí jazyky. Lidé, kteří by svou práci dělali s radostí a stoprocentním nasazení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..