BOZP a PO

Na nevyřešené BOZP a PO mohou podnikatelé doplatit. Lepší je se svěřit do rukou odborníků

Bezpečnost práce a požární ochrana jsou oblasti, které je třeba mít vyřešené. Jsou to zákonné povinnosti, které není možné zanedbat. Pokud se tak stane a do podniku přijde neohlášená kontrola ze státní správy, podnikatelé na to mohou doplatit. Při nevyřešené BOZP a PO totiž hrozí velmi vysoké pokuty, které se mohou dostat až do několika stovek tisíc korun. Bohužel se v České republice nachází zhruba čtyřicet procent podnikatelů, kteří doposud nemají BOZP a PO vyřešeno, a to z jediného důvodu – nemají o tom ani ponětí.

Jak již bylo zmíněno, podnikatelé mohou na svou nevědomost doplatit. Je tedy lepší se svěřit do rukou odborníků, kteří se o bezpečnost práce a požární ochranu postarají.

Vložte se do rukou firmy Extéria

Není nad to se vložit do rukou odborníků. Díky nim se zvládne kontrola ze státní správy se stoprocentní úspěšností. Ideální je se vložit do rukou firmy Extéria, jelikož právě tato společnost je známá nejen svými kvalitními službami, ale také svými nízkými cenami, které jsou v porovnání s konkurencí nejnižší na trhu.

Firma působí na trhu už sedm dlouhých let. Za tu dobu získala tisíce spokojených klientů, z nichž stovky napsali své zkušenosti či názory na internet v podobě referencí a recenzí.

Co od firmy očekávat?

Mnozí podnikatelé by se sice rádi vložili do rukou firmy Extéria, ovšem nevědí, co od firmy očekávat. Očekávat mohou stoprocentní zastoupení v oblasti BOZP a PO. Firma zpracuje veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce na pracovišti a požární ochrany, postará se o školení a také vyřeší případné úrazy, aby vše bylo v pořádku a aby se před kontrolou obstálo se stoprocentní úspěšností.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..