Jazyková škola

Kvalitní výuka angličtiny pro děti hledá nové lektory

Mnoho lidí nezná cizí jazyky, nebo jsou jejich znalosti na velmi nízké úrovni, přestože kvalitních výukových programů je dost. Tento údaj však nezastavil koncept jazykové školy Helen Doron English, který vyhledává franšízanty v oblastech, kde dosud nepůsobí. Tato jazyková škola pro děti od narození až do 19 let je na Českém trhu již od roku 2004 a imituje způsob, jakým se od narození učíme náš rodný jazyk.

Škola sklízí úspěch a přijímá stále více a více studentů, kterých je od zahájení provozu celkově už více než šest tisíc. Aktivní je téměř na 80 místech, ale své působení se snaží i nadále rozšiřovat. Nezávislí lektoři si tak mohou licenci konceptu Helen Doron English osvojit už za 950eur (cca 26 tisíc korun českých). Z ceny kurzů pak budou muset odvádět pravidelné platby, ale získají svobodu podnikání, která bude zábavou a zároveň posláním.

Kvůli tomu se do tohoto typu podnikání pouštějí velmi často i ti, kteří byli dobře zaměstnaní, ale práce je prostě nenaplňovala. V jazykové škole Helen Doron English se realizují způsobem, který by jim jiná zaměstnání jen stěží umožnila.

Poslední měsíce zaznamenaly velký zájem o spolupráci právě s tímto konceptem. Hlásí se noví zájemci z nových měst i vesnic, ale i ti, kteří už jednu licenci vlastní. Takoví učitelé mají zájem svou činnost rozšířit na větší území. Škola nepůsobí jen ve velkých městech, jak to u franšízových konceptů zpravidla bývá, ale zastoupení má i v menších městech i na vesnicích. Přičemž ve velkoměstech jsou vystavěna výuková centra a na vesnicích působí takzvaní nezávislí učitelé.

Úspěchy a budoucnost

Studenti těchto jazykových škol uspěli u uznávaných zkoušek Cambridge English Language Assessment o dvacet procent lépe než je celosvětový průměr. A to u ústní části dětí ve věku od 8 do 15 let, což je pro školu ohromný úspěch. Navíc mají skvělé výsledky, i co se docházky týče. Lidé většinou pokračují do navazujících kurzů místo toho, aby svou snahu vzdali.

Škola má navíc tendenci pořád růst a něco zlepšovat a tak se rodiče a děti mohou od září těšit na nové kurzy, aplikace pro tablety na podporu čtení a psaní v angličtině a také vlastní e-shop s nímž bude snadné sehnat pomůcky ke studiu. Teď v létě se činí také na facebooku, kde uvedla soutěž „S angličtinou na cestách.“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..