Vonné svíčky

Jak si v létě příjemně osvěžit domov?

Vůně do katalytické lampy

Melounová vůně | FOTO: À la Maison

Jaro i léto s sebou přináší spoustu krásných vůní. A díky mnoha výrobcům různých osvěžovačů si tyto vůně můžete přinést i mezi stěny vašeho domova. Stačí si vybrat, zda jimi chcete svůj dům či byt oživit, navodit hezkou atmosféru nebo překrýt nehezký zápach. I proti bodavému hmyzu se určité produkty dají sehnat.

Velmi zajímavou „novinkou“ jsou intuitivní osvěžovače, které samy dokáží střídat vůně. Do vašeho interiéru tak po časových úsecích vstříknou novou vůni a vy tak nebudete mít po chvíli plné zuby jedné a té samé. Stojí okolo dvou stovek a dají se sehnat nejen jako elektrické osvěžovače, ale i jako vonné tyčinky a automatické rozprašovače.

Katalytické lampy mimo jiné přinášejí i vyloženě letní vůně jako je čerstvý vodní meloun spočívající na teplém základu santalového dřeva. Vůně je doplněna ještě o šťavnaté citrusy a okurky pro ještě letnější aroma. K dostání je také směs pražených kávových zrn a čokolády s vanilkou vytvářející vůni cappuccina. Labužníci vína zase jistě ocení recyklované lahve od vína se svíčkou ze sójového vosku, která prodchne večer na zahradě vůní oblíbeného vína.

Zažeňte nepříjemné pachy

Svíčky vonící po víně

Svíčky alá víno | FOTO: Animadecor.cz

Pokud zrovna netoužíte po vytváření hezké atmosféry, ale jednoduše jen chcete zakrýt zápach z koše, toalety nebo botníku, bude se vám hodit třeba panáček jménem Achille, který provoní nejen propocenou obuv, ale i své nejbližší okolí. Voňky se dají sehnat také do košů či jako vonné sáčky do vysavačů, které oživí vaše uklízení a provoní váš domov svěží vůní. Doporučené letní vůně jsou například levandule, letní déšť nebo jihomořské magnolie.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..