Vysoká škola podnikání

Vysoká škola podnikání: Zrod budoucích podnikatelů!

Pokud jste úspěšně dokončili střední školu a maturitní vysvědčení máte v kapse, pak se již možná chystáte ke studiu na vysoké škole. A jestli ne nebo byste v budoucnu rádi v něčem podnikali, pak byste mohli zvážit studium na Vysoké škole podnikání a práva (VSPP). Tato soukromá škola neuniverzitního typu stabilně působí na trhu již 16. rokem a přece je relativně mladá. Vznikla totiž spojením dvou renomovaných vysokých škol – Vysokou školou manažerské informatiky, ekonomiky a práva v Praze (VŠMIEP) a Vysokou školou podnikání v Ostravě (VŠP). Obě tyto školy se již před spojením pyšnily více než patnáctiletou tradicí.

 

Vzdělávejte se a zároveň vydělávejte

Studium této školy můžete uskutečnit v Praze, Brně a Ostravě. Vybrat si můžete z unikátních oborů Ekonomiky, Aplikované informatiky, Práva a Podnikání v bakalářských, inženýrských i magisterských programech. Škola nabízí výuku pod vedením zkušených vyučujících, velmi dobrý přístup a zázemí. Z hlediska uplatnitelnosti svých studentů se řadí do top desítky nejúspěšnějších. Studenti se připravují na založení své vlastní firmy, kterou mohou začít budovat již v průběhu studia. Pokud sami nechtějí podnikat, mohou být zaměstnání v managementu firem.

Úspěšně vystudovaní bakaláři mohou najít své uplatnění v malých nebo středních společnostech a to na pozicích zaměřených na ekonomiku, správu a management u oboru Podnikání. Ti, kteří si zvolí a vystudují obor Podnikání a Management pak v obchodu a službách. Obor Právo v podnikání je pak pro ty, kteří chtějí uplatnit své nabité znalosti v právních věcech týkajících se práva od živnostníků až po mezinárodní obchod.

Škola dbá taky na to, aby i pracujícím studentům vyšší věkové kategorie bylo vyhověno. Téměř polovina jich totiž studuje dálkově ke svému již založenému podnikání. Studují tak večer, o víkendech a nestarají se o nic jiného než o studium. Škola v rámci programu „Erasmus“ také umožňuje strávit jeden semestr výuky v zahraničí nebo víkendové pobyty a letní a zimní kempy.

Hlásit se ke studiu můžete od letního semestru ale i od zimního semestru 2016/2017. Přijímací řízení probíhá formou motivačního pohovoru.

Více informací se dozvíte přímo na stránkách školy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..