Veletrh podnikání v Praze

Veletrh podnikání v Praze nabídne i franšízing!

Součástí veletrhu Týdne podnikání, což je největší podnikatelská událost v České republice, bude letos poprvé i otázka franšízingu. Summit proběhne 15. listopadu ve Slovenském domě v Praze. Již tradičně tento veletrh pořádá European Leadership & Academic Institute, který se těší zhruba z dvou tisícové návštěvnosti.

První ročník FRANCHISINGU

Letos vůbec poprvé se k Summitu Týdne podnikání zařadí i 1. ročník franchisingu. Podnikatelé a lidé nejen z Prahy se tak budou moci seznámit s tématem franšízového podnikání a nabídkou tuzemských i zahraničních konceptů. Franšízoři budou vystavovat a hovořit o svých nabízených sítích podniků, aby zaujali lidi, kteří se start vlastního podnikání zajímají. Lidé se taky seznámí s tím, co by bylo třeba znát a umět, kolik by se toho od franšízora díky školením mohli naučit a jakou daný koncept nabízí podporu v průběhu podnikání. Veškeré kontakty mohou probíhat osobně mezi pár očima, nebo se můžete něco dozvědět i z odborných přednášek.

Nebudou chybět ani workshopy a semináře, kde se o své zkušenosti s návštěvníky podělí úspěšní podnikatelé i odborníci. Kdo by však neměl vybraný ten pravý koncept, nemusí se bát. Rady budou připraveny i pro něj a pro kolegy, kteří s rozjezdem nějakého franšízového konceptu teprve začínají. Přiučit se mohou i podnikatelé, kteří by rádi se svým podnikem expandovali do zahraničí a to od zahraničních poboček společnosti PROFIT system.

Společnost PROFIT system již několik let pořádá velmi úspěšnou akci Franchise EXPO v Polsku. Varšavský veletrh franšízy se řadí mezi jeden z největších veletrhů v Evropě se skoro sedmi tisíci návštěvníky. Na veletrhu se do vědomí lidí uvádí okolo 150 konceptů a značek, které po okolí střední a východní Evropy hledají franšízanty. V tomhle regionu se pak jedná o největší veletrh franšízy. A PROFIT system se pokusí navázat na své úspěchy i ve Slovanském domě v Praze.

Pokud máte zájem se veletrhu zúčastnit, ať už jako návštěvníci nebo vystavovatelé, kontaktujte Gabrielu Petrovou na telefonním čísle +420 774 052 262 nebo e-mailu  gpetrova@profitsystem.cz. Více informací získáte také na Veletrhfranchisingu.cz. Vstupné je po základní registraci zdarma.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.