Úsporné byty

Spokojenější a bezpečnější domov Chytrého bydlení

Bytové koncepty Chytrého bydlení již těší stovky spokojených vlastníků těchto bytů. Ty se řídí nejmodernějšími úspornými technologiemi a šetří vám tak peníze. Navíc vám zajistí kvalitu bydlení a dlouhodobou životnost vašeho bytu.

Jsou projektovány a stavěny tak, aby udržovaly váš byt příjemným v každém počasí. V zimě budete mít v bytě příjemné teplo i bez zbytečného celodenního vytápění a v létě vás jeho zdi ochrání před nesnesitelnými návaly horka. Teplotu a nejen tu řídíte na dálku pomocí svého mobilního telefonu.

Chytré bydlení také pamatuje na dostatečné větrání, a tak předejdete výskytu plísní a roztočů a zbavíte se nadměrné vlhkosti ve vzduchu. Určitě tak pomůže i od migrén, špatného dýchání i alergií. Nezapomíná se ani na velká okna s trojskly, které zaručují dostatek denního světla a vy tak dlouho do večera nebudete potřebovat svítit elektřinou. Okna navíc zamezují hluku zvenčí proniknout do útrob bytu a slouží jako tepelně izolační prvek.

 

Bezpečí a obchodní centrum po ruce

K výraznému ušetření na energiích pomáhají také dispozice bytů a efektivní poměry společných prostor s obydlenými plochami. To znamená, že společné chodby mezi bytovými jednotkami nejsou zbytečně velké. Dále se v Chytrém bydlení dbá na zvysoka na bezpečí. Když se něco stane, protipožární systémy nevarují jenom obyvatele domu, ale i příslušné linky pomoci.

Chytré bydlení se staví převážně v bezprostřední blízkosti obchodních center a služeb, aby byl člověk s takovým životem v takovém bytě nadmíru spokojený. Pamatuje tak na všechny potřeby, které člověk v životě má.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..