Podcasty, které vás nakopnou k podnikání!

Každý z nás potřebujeme občas pošoupnout, v podnikání to platí dvojnásob. Když se dostanete do úzkých a nevíte kudy kam, existuje několik metod, jak načerpat novou energii a získat nadhled. My vám dnes představíme 5 podcastů, které se věnují podnikání a u kterých věříme, že vás mohou motivovat v další tvorbě!

Mladý podnikatel

Jirka Rostecký tvoří největší český podcast o podnikání, marketingu a osobním rozvoji. Jednotlivé díly jsou tvořeny rozhovory s úspěšnými osobnostmi, kde rozebírá nejen dříve zmíněná témata, ale reaguje i na aktuální dění, sdílí zkušenosti a radí začínajícím či méně zkušeným podnikatelům.

Podnikání pro holky

Podcast sice jménem zaměřený na ženy, v obsahu by se ale jistě našli i muži. Markéta Baginská tvoří obsah, který má motivovat, radit a podporovat (nejen) ženy v podnikání, osobním rozvoji a růstu. Její misí je „pomoci stejně ambiciózním ženám, jako jsi ty, žít život dle vlastních pravidel a právě v tomto podcastu se můžeš každé pondělní ráno těšit na novou epizodu, která se bude věnovat tématům, jako je příkladem: podnikání, online marketing, nebo mindset, který je zkrátka k našemu úspěchu klíčový.“

Na volné noze

Podcast tvůrců stejnojmenného portálu pro freelancery, který ze svých videoblogů tvoří i podcastové díly. Stejně jako v prvním případě se jedná o rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, vždy na dané aktuální téma.

Buduj značku

Pokud se zaseknete na mrtvém bodě při budování značky, nebo naopak jste na jejím samotném začátku. Ale i pokud svou značku již úspěšně budujete a jen se v tomto oboru chcete dále vzdělávat. Petr Schwank ve svém podcastu pomáhá podnikavým lidem na jejich byznysové cestě.

Škola stylu

Původně stylistka (později kvůli korona krizi, byla nucena zcela transformovat svůj byznys do online podoby a své zkušenosti sdílí v online kurzech), nyní i byznys koučka. Spustila své vlastní kurzy nejen ohledně budování online byznysu, ale i ohledně stylingu a nabízí (především) klientkám osobní konzultace. Ve svém podcastu tedy rozebírá ať už podnikání, ale i seberozvoj apod.

One Comment

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..