Domácí vířivka

Po náročné práci z vlastního domova lázně mít

Není to sen, ale skutečnost. Realita, kterou s trochou nadhledu a menšímu zalovení v peněžence můžete mít. Vířivka už dávno není termín, jehož hmotnou podobu uvidíte jen v lázních nebo luxusních hotelech. Můžete ji mít i doma. Do malých bytů se sice nehodí ty honosně velké, ale majitelé rodinných baráčků už tu šanci – mít relaxační bublinkovou koupel u sebe doma – mají. A lidé s omezenějšími prostory nemusí zoufat. Vyrábějí se i menší obdoby vířivek.

V našich životech se najde spousta momentů, kdy potřebujeme vypnout a jenom si pohodlně odpočinout. Ať už za to může stres z práce, výchova potomstva nebo náročný předvánoční shon, vždy je vhodné dopřát si pro sebe alespoň pár minut, když to nejde déle. A pokud není čas zajet do masážního salonu, domácí vířivka vám to vynahradí.

 

Vyberte si, co vám bude vyhovovat

Někdo má malý byt 2+1, někdo vlastní zase rodinný baráček a jiný je pánem honosné vily s obří zahradou. Každý si tak může dovolit něco jiného. Na trhu je však dostupných plno vířivek různých velikostí a tvarů a tak je z čeho vybírat. Větší vířivky pro vícero osob se vlezou na zahradu, pod stříšku pergoly či terasy. Ty menší a užší pro dvě osoby se vlezou i do větší či střední koupelny.

Důležité je však myslet také na kvalitu dané značky. Nechcete si přece vybrat něco na pohled krásného, ale po pár týdnech kazového. K dostání na našem trhu tak doporučujeme kanadskou značku Canadian Spa International® společnosti SPA Studio s.r.o. (Praha, Ostrava, Mladá Boleslav). Kanadské vířivky nemají vysoké provozní náklady. Mají však tichý chod a jednoduché ovládání.

 

Značná úleva a příjemný relax

Vířivky nejsou oblíbené jen v lázních nebo na terasách divokých večírků se šampusem a jahodami. Pomohou i úplně normálnímu člověku od bolesti zad, sníží krevní tlak a zároveň celkově psychicky uvolní organismus. Horká voda, bublinky i barevné světlo to všechno stimuluje vylučování endorfinu, což nás dělá šťastnější a veselejší. Do koupele lze také přidat různé aromaterapie, pro ještě intenzivnější pocity.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..