Cvičení pro ženy

Fitness centra tak trochu jinak

Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, která by ráda cvičila a posilovala své tělo, ale klasické fitness podniky vám příliš nevyhovují, pak je tu možnost právě pro vás. Na českém trhu fungují fitness centra, která cílí své programy na užší cílovou skupinu. Tedy výhradně pro ženy nebo děti a úspěšně prosperují, což dokazuje jejich franšízová expanze. A kdo ví? Třeba se vám takové cvičení zalíbí natolik, že si otevřete vlastní posilovnu podle franšízového konceptu.

 

Cvičení pro ženy

Ženy častokrát vyhledávají spíše posilovny, které jsou separované od mužů. A takovou posilovnou výhradně pro ženy je právě křiklavě růžová Expreska. Ta ve svém základu nabízí půlhodinové kruhové posilování všech partií. Kromě toho nabízí i konzultace s nutričním poradcem, který poradí, jak dosáhnout požadovaných výsledků co nejefektivněji.

Momentálně nabízí Expreska provozovny na 28 místech v České republice a 16 poboček na Slovensku. Pokud byste měli zájem o vedení vlastní Expresky, připravte si bezmála půl milionu na vznik nové provozovny se vším všudy. Licence vás vyjde na 110 tisíc korun a vybavení pprovozovny na 350 tisíc korun včetně posilovacích strojů. To je nejmenší možná investice. Od centrály získáte nejen know-how a zaškolení, ale zařídí za vás také reklamu.

 

Cvičení pro děti

Nově je v České republice otevřen The Little Gym koncept cvičení pro děti od čtyř měsíců do 12 let. Svůj původ má však ve Spojených státech, kde první pobočka začala fungovat již v roce 1976 a od té doby otevřela ve 22 zemích na 300 poboček. V Česku a na Slovensku tohle dětské cvičení nalezneme v Praze, Ostravě a Bratislavě.

Franšíza je k mání i nadále. Pokud tedy máte zbytečné zhruba čtyři miliony korun a vidíte v tomhle podnikání s dětským cvičením budoucnost, pak si pobočku The Little Gym můžete pořídit. Centrála má však územní a velikostní podmínky. Koupená nebo pronajatá provozovna musí mít nejméně 270 metrů čtverečních a musí se nacházet v centru města, které má více než 100 tisíc obyvatel.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..