aputime

ApuTime stále o krok napřed

Pamatujete na loňský článek ApuTime o tom, že řízení projektů nemusí být vždy nuda? Stále se nám dostává pozitivních ohlasů, že máme vážně pravdu! Od té doby však firma ušla dlouhý kus cesty. Před necelým rokem se Martin Lonský vydal na téměř čtyřměsíční akcelerační pobyt v New Yorku pod záštitou agentury pro podporu podnikání a investic Czechinvest. Ta mimo jiné pomáhá start-upům a inovativním podnikatelům v rozvoji i při realizaci investičních projektů. Původně Martin s týmem do států mířil s myšlenkou, zaměřovat se na cílovou skupinu zejména start-upů a dojet domů s kompletně funkčním lead generation projektem. Po bližším prozkoumání trhu však zjistil, že ApuTime je ještě lépe aplikovatelný na jinou konkrétní skupinu a tou jsou dotační společnosti se zavedeným opakujícím se procesem.

Chytrá aplikace pro projektové řízení usnadní práci

Ukázkovým příkladem mohou být pro nás momentálně dotační agentury. Pro společnosti zabývající se dotačními programy, veřejnými zakázkami, dokážeme zrealizovat jednoduché řešení připravené takřka k okamžitému použití (tzv. box solution). Stačí pouze pozvat svůj tým do prostředí aplikace a doslova nakreslit vaše opakující se procesy do jednotlivých mind-map. Řízení každé zakázky a projektu tou nejefektivnější cestou je pro nás díky umělé inteligenci hračka. Dokážeme přijít na to, co je v danou chvíli prioritně potřeba, vyřešit a co naopak může ještě počkat. Vy se nemusíte starat pak vůbec o nic, kromě toho nejdůležitějšího: zajistit dostatek zakázek!

aputime

Můžete mít nejpracovitějšího projektového manažera i s celým týmem, a stejně nejste schopni řešit složité procesy efektivně. My, jakožto lidé, na to prostě nemáme kapacitu. Plýtvání časem, penězi a ostatními zdroji je více než pravděpodobné. A přesně tomu se chceme díky ApuTime vyhnout. Kde nestačí lidská inteligence, zapojíme umělou. Dokonce jsme zjistili, že díky optimalizování procesů dokážeme najít i desetinásobek skrytého potenciálu na zvýšení produktivity. A to nelžeme!

Jaké má ApuTime plány ve světě?

CEO Martin Lonský se nyní chystá na další měsíční služební cestu, tentokrát do Singapuru. “Asijský trh v nás stále budí řadu nezodpovězených otázek na které chceme získat odpovědi. Chceme se primárně setkat s potenciálními zákazníky z našeho segmentu a zjistit, jak náš produkt přizpůsobit k hladké expanzi.” Chce také vědět, jak lidé, kteří jsou považováni za nejpracovitější, řeší projekt management a popřípadě se inspirovat k dalším krokům.

aputime

V brzké době plánujeme ještě lepší vizualizaci, aby byla pro uživatele naprosto jednoduchá, přehledná a nikdo se tak nemusel zasekávat nad tím, že se první musí s aplikací naučit pracovat a až pak jí používat. Nejlepší produkty jsou za nás ty, které uživateli nemusíš vysvětlovat. Kdy už při otevření je jasné, kde co najde, kde co uloží a nezamotává se do zbytečných spletí složek, souborů či notifikací. Simplicita je stále náš hlavní mezník, kterého se budeme držet za každých okolností. Konec konců, člověk je nejvíce produktivní, pokud je spokojený. A my jsme připraveni tomu napomoci.

So, are you ready for this game changer!? www.aputime.com

 

Další článek o ApuTime najdete zde:

Řízení projektů může být zábava, zkuste ApuTime

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..