aputime

Řízení projektů může být zábava, zkuste Aputime

Řízení projektů nemusí být vždy nuda. Pro mnohé zaměstnance ve firmě je řízení projektů jenom povinnost, ale může to být i obrovská zábava, pokud budete využívat aplikace či programy, s nimiž bude zmiňovaná povinnost hrou. V současné době existuje mnoho aplikací a programů, které se zaměřují na správné řízení projektů, jenže žádné řízení nenabádá zaměstnance ke spolupráci, k fungování v týmu – kromě ApuTime.

V ApuTime se snažili zjistit, proč řízení projektů není zábava, proč je to nuda a nepříjemnost, která je však povinností. Zkoumali stovky odpovědí svých respondentů a vytvořili dva segmenty, a sice „potřeby vedení“ a „potřeby pracovníků“.

Zatímco vedení je stresováno tím, že chybí klíčová slova, jež jsou potřebná pro řízení projektů, uživatelé (či jinak řečeno pracovníci) jsou zoufalí proto, že jim chybí motivace. Bez motivace ani pes neposlouchá. Pro pracovníky není motivace to, že manažer „data potřebuje“. Motivací by měla být viditelná přidaná hodnota v jakékoliv činnosti, kterou aktuálně provádí. Pokud je motivace chybná a nedostatečná, vznikají chybné výstupy na nesprávných datech a manažer je frustrován výsledkem.

V ApuTime začali přemýšlet jinak

S myšlenkou tvorby aplikace Aputime přišel Martin Lonský, který po letech ve větších firmách vnímal nedostatky řízení projektů, omezující možnosti projektového manažera, nízká motivace spolupracovníků využívat aplikaci na řízení projektů. Společně se svými kolegy se tedy rozhodl vytvořit něco nového, co bude obsahovat všechny užitečné funkce, něco navíc a hlavně ukáže cestu, že využívání chytré aplikace na řízení projektů může být zábava pro všechny spolupracovníky.

aputime1

Vývojářský tým aplikace na řízení projektů ApuTime díky zjištěním začal přemýšlet jinak. Začalo se přemýšlet nad tím, jaká přidaná hodnota se může uživateli nabídnout, aby byl dostatečně motivován a jeho práce byla stoprocentní. Díky Martinu Lonskému tak vznikla aplikace, kde je řízení projektů zábavnou hrou a nikoliv nutnou povinností.

Když je řízení projektů hra

Aplikace ApuTime je plná prvků hry. Kdo by dnes nemiloval tvorbu vlastních avatarů nebo sbírání zkušenostních bodů? Samozřejmě herní prostředí neslouží k přímé zábavě, ale slouží k využití dat pro problém s přidanou hodnotou pro uživatele. Díky prvkům hry uživatel (nebo chcete-li pracovník) vidí, v čem mu software pomáhá a má najednou chuť s ním pracovat.

aputime2

aputime2

Vyřešení problému jako velký byznys

Jak řekl Martin Lonský: ,,Každý určitě zažil v práci ten pocit, kdy víte, že by něco mohlo fungovat lépe. Já jsem tuto výzvu přijal a v současné době expandujeme s aplikací do světa.“ Díky ApuTime dnes není řízení projektů taková nuda. Je to zábava, hra, která vede pracovníky ke spolupráci, k tomu, aby fungovali v týmu a aby sdíleli informace. Zkuste to s ApuTime i vy a už nebuďte frustrovaní z chybějících, důležitých skutečností.

aputime3

aputime3

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.