Franšíza The PUB

Znáte kultovní franšízu The PUB?

Dnes se dá podnikat skutečně ve všem. Svět podnikání je neustále otevřen naprosto každému z nás. Pokud patříte k těm, kteří nechtějí klasicky pracovat pod velením někoho jiného, měli byste se vrhnout do světa podnikání po hlavě. Samozřejmě pokud nemáte chuť vymýšlet novou značku, kterou byste museli ve světě podnikání udržet, pokud nemáte chuť přemýšlet nad novou reklamou a pokud nechcete lákat velké množství klientů, rozhodněte se podnikat na základě franchisingu. Dneska se do tohoto konceptu řídí nejedna společnost a je to skvělá možnost, jak vlastně začít podnikat. V tomto rozsáhlém konceptu dneska najdeme i kultovní franšízu The PUB.

Dříve jsme se franchisingu báli, protože to něco neznámého, co svět ještě doposud neviděl. Báli jsme se o svůj majetek, ale dneska moc dobře víme, že nám franchising pomáhá rozšiřovat náš vlastní majetek, že nám ho pomáhá šířit a rozmnožovat, aniž bychom se vlastně o svou pobočku starali (stará se o ni franšízant).

Kultovní společnost The PUB se taky rozhodla takto proniknout do celého světa.

Česká značka, kterou svět neviděl!

Pod samotným názvem si řekneme, že se jedná o zahraniční společnost, ale opak je pravdou. Jedná se o českou franšízovou vlaštovku. Kultovní franšíza The PUB je společnost z Plzně. Tato společnost se rozhodla rozrůst se do celého světa a chce tak proslavit naši krásnou Českou republiku. A že se jí to daří! Nově se nyní otevřela už šestá pobočka v Praze, ale taky se tomuto konceptu daří i v sousedním Německu.

Více o kultovní franšíze The PUB:

Franšíza The PUB má v České republice už zhruba čtrnáct poboček, což je skvělé. Své franšízy však rozmísťuje i v zahraničí, a to konkrétně v Německu a taky v Rakousku. V Německu se nyní nachází jedna pobočka (zde se však chce primárně značka rozrůstat) a v Rakousku se nyní nachází dvě pobočky.

V tomto konceptu si lehce objednáte nejen jídla, ale taky i nápoje pomocí elektronických zařízeních na panelech na stolech. Dokonce existuje i aplikace, do níž se přihlásíte, abyste sbírali věrnostní body. Kromě toho je zde taky rezervační systém nebo Jukebox, abyste se zde cítili co nejpříjemněji.

Napsat komentář