Czech Blog Awards

Zaznamenali jste letošní ročník Czech Blog Awards?

Dnes žijeme v internetovém světě, kdy si tvoříme své vlastní názory na základě toho, co si myslí blogeři nebo youtubeři, které sledujeme. Bohužel tito lidé nás ovládají, proto je nutné, aby si uvědomili, že jsou jaksi zodpovědní, že za nás nesou jakou zodpovědnost. Youtubeři ovlivňují hlavně mladé lidi, děti v pubertě, které k nim vzhlížejí, blogeři zase ovlivňují naše životy jinak. Ať už si o těchto lidech myslíme cokoliv, je nutné myslet na to, že vlastně taky pracují. Je tedy třeba je i odměnit. Od toho tu jsou Czech Blog Awards.

Tato soutěž i nejlepší instagram či o nejlepší blog letos byla už po páté. Je nutné říct, že se vzdává velká poklona všem organizátorům, protože během pěti let odvedli skutečně mnoho práce a dostali tuto soutěž na prestižní úroveň.

Letos tento večer byl vážně fenomenální. Rozdávaly se ceny v deset kategoriích. Celým večerem provázela Zorka Hejdová a Ondra Vodný, kteří podali vážně slušný výkon. Mezi předáváním cen se zde zpívalo a tančilo – mezi vystupujícími byl i Leoš Mareš s Pavlem Calltou nebo třeba Mikoláš Josef. Teď si však řekněme výsledky.

Kategorie Video Bloger:

Tuto cenu si odnesl Karel Kovář, kterého známe hlavně pod přezdívkou Kovy. Jeho youtube kanál je skutečně sledovaný a je to klučina, který to má v hlav srovnáno.

Kategorie Video Blogerka:

V této kategorii si na cenu sáhla Anna Šulcová, která dělá hlavně hudební videa, která mají šmrnc, eleganci i modernost.

Instagram roku:

Jednalo se o zbrusu novou kategorii, v níž uspěla čerstvá maminka a herečka Nikol Štíbrová. Znát ji můžete například ze seriálu Pojišťovna štěstí nebo jako jednoho člena známého tria 3v1, které pravidelně vysílá na Evropě2.

Fashion:

Cenu blogera v podkategorii fashion si odnesla dvojice, která vyhrála už vloni, a sice mladé dívky nazvané „A cup of styl“.

Food:

Kačenka, kterou znáte hlavně pod přezdívkou „My cooking Diary“, vyhrávala cenu za blogerky v oblasti jídla. Není se čemu divit, za poslední dok se skutečně činila – dokonce vydala svou vlastní kuchařku.

Life:

V oblasti života si svou cenu odnesla Anie Songe, kterou znáte díky knížce Továrna na sny.

Bloger roku:

Blogerem roku se stala dvojice skvělých lidí, které známe pod názvem „Stěhujeme se na Bali“, dále si svou cenu odnesla v oblasti krásy „PetraLovelyHair“, v oblasti Cosmo objev „Za normální holky“ a potom v kategorii Ynspirology Award „Mr. Kriss“.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..