Co na Vánoce nekupovat

Měkké dárky ne! Aneb co na Vánoce nekupovat

Vánoční svátky jsou něco, na co se těšíme každý rok. To kouzelné období je konečně tady! Lidé zběsile nakupují vánoční dárky, ještě zběsileji nakupují a hledají to pravé pro své blízké. Pokud i vy stále hledáte, co svým blízkým koupíte, vyhněte se měkkým dárkům, pokud si to blízcí nepřejí. Žijeme v době, kdy si každý přeje něco tvrdého – ať už je to gauč nebo telefon či hodinky. Abyste letos zabodovali, je třeba vědět, co raději nekupovat. A na takové dárky vás právě upozorníme.

Dárků, které bychom neměli kupovat, je skutečně habaděj. Bohužel jsou to ty levnější dárky. Jelikož měkké dárky nejsou zrovna vítané, nemůžeme se divit tomu, že Vánoce jsou rok od roku dražší. Tvrdé dárky něco stojí.

Pojďme si tedy říct, co po těch letech, co se slaví Vánoce, není vítaným dárkem.

• ponožky

I když se jedná o nedostatkové zboží a i když mnoho lidí říká, že bez ponožek to nejsou Vánoce, stejně to je dárek, z něhož už nejsme dvakrát nadšení. Jelikož se ponožky dostávají každý rok, bohužel to není něco, co by potěšilo.

• pyžamo

Pokud dneska nekoupíte pyžamo v podobě overalu, pak se bohužel musíte smířit s tím, že pyžamo před obdarovaným neobstojí. Dneska se skutečně udělá radost hlavně overalem, který je pěkně heboučký – jako takový plyšák. Běžné dvoudílné pyžamo nebo noční košilka už není zrovna oblíbeným měkkým dárkem.

• ručně pletený svetr

Hlavně dětem neuděláte radost, pokud jim darujete ručně dělaný svetr, s nímž jste si dali velkou práci. Pokud takový ručně pletený svetr nevypadá jako aktuální módní trend, s nímž se potkáte v obchodech, bohužel neobstojíte. Raději místo vlny nějaký svetr kupte, uděláte s ním větší radost.

• pletené bačkory

Jistě znáte takové ty kousavé bačkory, které většinou pletou babičky. Ty jsou abnormálně nepopulární! Sice babičky si s nimi dají tu práci, bohužel koušou na nohou a minimálně zahřejí. Neudělají radost ani dětem, ani vnoučatům, bohužel.

Napsat komentář