Zákazníkem může být jakýkoliv druh podnikatele. Zákonem daná povinnost jejich produktu platí pro všechny!

Tak jako na začátku z podnikání plyne povinnost uvědomit finanční úřad, správu sociálního zabezpečení a danou zdravotní pojišťovnu, stejně tak je každý podnikatel povinen vést BOZP a PO dokumentaci. To může být velice složité a zmatečné, proto je vhodné oslovit odborníky, kteří jsou v daném oboru jako doma a s celou problematikou vám vytrhnou trn z paty. Kdo ale takovou službu může outsourcovat?

OSVČ bez zaměstnanců

Část klientů Extérie, jedinečného konceptu v oblasti zabezpečování BOZP a PO agendy, je tvořena drobnými živnostníky, kteří podnikají sami na sebe. Ten chce zpravidla celou agendu odevzdat do péče outsourcingové společnosti a sám zajišťuje jen to nejnutnější. Může se také časem stát, že klient, který začínal jako drobný živnostník, začne nabírat zaměstnance a stejně jako jakoukoliv další změnu, i tuto je třeba v dokumentaci BOZP a PO promítnout.

OSVČ se zaměstnanci, firmy

Další segment klientů je tvořen firmami (malé i střední), většinou do 100 zaměstnanců, a to z nejrůznějších odvětví: administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace, doprava, skladování nebo IT.

Státní a soukromé instituce, obce, úřady

Specifickým zákazníkem jsou poté státní a soukromé instituce: ať už jde o mateřské či základní školy, státní a příspěvkové organizace, divadla, obecní domy, městské a obecní úřady.

Zákazníkem tedy může být drobný živnostník, stejně jako jednatel velké korporace či starosta obce. Pro každého z nich jsou pravidla hry nastavená stejně a ani jednoho neminou. Extéria jim tedy poskytuje prvotřídní servis v oboru, který je v případě, že jej nebudou řešit, může stát až miliony korun na pokutách.

Láká vás druhá strana mince?

Hledáte obor vašeho podnikání a rádi byste měli za zády spolehlivého partnera, který tu bude pro vás vždy, když budete potřebovat? Jste ideální kandidát na našeho franšízanta!

Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si také:

Digitální nomádi: spojení cestování a podnikání

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..