máslo

„Za máslo zaplatím maximálně 40 korun!“ shodují se Češi

Česká republika se aktuálně potýká s velice dobrou ekonomikou, která je chválena i v celé Evropě. Máme minimální nezaměstnanost, která je nejnižší za posledních dvacet let, zaměstnanost je naopak nejvyšší za poslední léta, ovšem pokud některá firma postrádá a hledá své zaměstnance, pak tu vzniká problém, protože nejsou lidi. To už je však podle všech problém jenom samotných společností, kde si budou své zaměstnance hledat.

Nicméně v České republice není všechno tak skvělé, jak se na první pohled může zdát. Bohužel se musíme potýkat i s neustálým zdražováním, hlavně potravin.

Lidé by asi řekli, že se neustále zdražují pohonné hmoty, ale kupodivu jde nejen benzin, ale také nafta s cenou dolů. To je naprosto skvělé, to se musí nechat, ovšem s těmi potravinami je zkrátka problém.

Zlevňování jako součást volebních kampaní

Jelikož se neustále všechno točí kolem aktuálních voleb, některé politické strany se dokonce rozhodli své volební kampaně přizpůsobit požadavkům lidí – lidé chtějí zlevňovat, pojďme jim během voleb přislíbit zlevňování, na které stejně nemáme zrovna velký vliv.

Mnoho politiků se hlavně rozhodlo upozornit na zlevňování másla, kolem kterého se neustále všechno točí. Máslo totiž mnohdy dosahuje dokonce více jak padesáti korun, což je pro lidi nepřijatelné!

Jaká částka je za máslo ideální?

Podle Čechů je ideální dát za máslo do čtyřiceti korun, ale pokud by měli zmínit maximální hodnotu, kterou jsou ochotni za máslo dát, spočinulo by to na čísle 40. Čtyřicet korun je pro lidi maximum. Pokud by cena překročila tuto hranici, lidé jsou ochotni omezit spotřebu másla nebo dokonce máslo ze svého jídelníčku zcela vyřadit.

Pokud by náhodou do obchodů vběhly akce na tuto surovinu, Češi jsou připraveni se za ni porvat a nakoupit si ji do zásoby. Budou se přece blížit vánoční svátky a máslo je nezbytnou surovinou na pečení cukroví.

Napsat komentář