mcdonald's

„McDonald’s bude srovnán se zemí!“ hlásí jeho nepřítel

V poslední době se všude řeší všechno o zdravém stravování, ale začít zdravě jíst, když neustále potkáváme na ulici rychlá občerstvení, je opravdu těžké. Navíc McDonald’s konkrétně má tolik dobrot, které sice nejsou nejzdravější, ale stejně je milujeme. A právě tato značka rychlého občerstvení se nyní touží opět rozrůst o nějaké pobočky, aby se opět přilákali noví zákazníci.

O tom, že má McDonald’s řadu konkurentů, to se dávno ví. Neustále tomuto podniku konkurují jiná rychlá občerstvení, ale nyní se do hry vložil nový konkurent, který chce celý svět zbavit McDonald’s. Jsou to opravdu velká slova, která vypustil ze svých úst, ale přesto má k tomu dobře našlápnuto. Nepřítel, který nestojí o rychlé občerstvení s červenožlutým logem, se jmenuje Max Burgers.

Nejdříve se řítí do Polska

Majitel této společnosti se neustále snaží o to, aby zde bylo McDonald’s prodejen mnohem méně, než je nyní. Nyní se rozhoduje začít v Polsku, kde expanduje vážně ve velkém. Pokud tuto společnost ještě neznáte, tak je to nejstarší švédská fastfoodová franšíza, která už dlouhou dobu bojuje proti americkému rychlému občerstvení.

Max Burgers se rozvíjí opravdu velkou rychlostí, a to hlavně díky své akademii, která je určena pro všechny franšízanty. Právě zde ukazuje franšízantům, jak mají bojovat s konkurencí a jak mají vyhodit McDonald’s z pozice nejnavštěvovanějších fastfoodů.

Velká společnost, o které stejně ještě nikdo neví, ale vše se do konce roku změní

V Česku jsme se s touto společností ještě neměli tu čest potkat, přesto je to velká firma, která má ve světě už více jak 120 poboček, kdy každá z nich má průměrný obrat před dva miliony eur. Ještě letos se však tato společnost chce rozrůst o dalších osmdesát poboček, tudíž se chce dostat už ke dvěma set pobočkám, čímž se už rozhodně do paměti dostane.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..