typy batohu

3 typy batohů, které jsou do školy to pravé

Škola přišla šíleně rychle, mnoho studentů a žáků si dokonce nestihlo dokonale užít prázdniny, ale naštěstí je během školního roku hned několik prázdnin, které sice trvají krátko, ale i taková pauza od školy je dobrá pauza. Během této pauzy zkuste třeba nakupovat. Jestli chodíte na střední školu, pak většinou dbáte na to, co vlastně nosíte, protože na střední škole se už na vzhled přece jenom dbá. Co takhle se zamyslet nad batohem, který nosíme?

Batohy jsou součástí našich dnů ve škole. Studentky na střední škole chtějí být stylové, a tak si ve velké míře kupují hlavně kabelky, které však nejsou tak úplně pohodlné, když se v nich nosí několika kilové učebnice. Většinou si tak pěkně strhají rameno. Naštěstí se však v poslední době místo kabelek volí batohy, které jsou opravdu fantastickým módním doplňkem. Kupodivu se řada z nich hodí i do školy, i když se mnohdy do nich nevleze všechno, co se ten den potřebuje – ale ruku na srdce, který středoškolák nosí do školy naprosto všechno?

Jaké batohy volí sportovci?

Než však přejdeme k těm batohům, které dokonale nahrazují kabelky, pak bychom měli popřemýšlet i nad nějakou alternativou pro sportovce (ať už jsou to pánové nebo dámy). Sportovci většinou mají svůj styl, dokonce nosí i nepovolené tepláky do školy. K těm však náleží samozřejmě i batoh, který je čistě jenom pro sportovce, a tím je vak. Jistě jste vak zahlédli na většině nejen studentů, ale také žáků základních škol. Ti, kteří sportují, mají většinou vaky nějaké značky (Nike, Adidas, Reebok), ale ti, kteří mají vak jenom jako módní doplněk, mají na něm nějaké popisky, obrázky či jiné vzory, které tedy nejsou značky.

Jaké batohy nahradí kabelky?

Ženy si však vybírají hlavně takové batohy, které jsou vkusné, stylové, elegantní a moderní. Jsou jimi klasické batůžky v různých podobách, které však nejsou nijak velké, ale jsou většinou menší. To však na jeden sešit a propisku dokonale stačí. Najdete je snad v každém obchodě s oblečením – ty nejhezčí jsou hlavně v obchodě značky Stradivarius nebo třeba v obchodech značky ZARA.

Napsat komentář