Informace o značce YVES ROCHER

YVES ROCHER a vše, co o této značce vědět

Pokud se chtějí ženy pustit do rozvíjení nějaké kosmetické firmy, vyberou si franšízovou síť YVES ROCHER a je to pochopitelné. Vždyť právě tato franšízová síť nabízí kvalitní, přírodní výrobky, které si naše pleť a pokožka ihned zamilují. Navíc franšízy YVES ROCHER mají budoucnost a potenciál, je to byznys, který dlouhodobě roste.

Jedná se o francouzskou kosmetickou značku, která se velice rychle rozšířila po celém světě. Hojně ji najdeme ve velkých městech, ale pomalu se začíná šířit i do menších měst. V Česku působí konkrétně od roku 1991, ale značka funguje už od roku 1959. Založil ji toho roku francouzský podnikatel Rocher, který chtěl, aby se přírodní produkty rozšířily do celého světa. Vše začalo u kosmetických přírodních olejů, které nebyly testovány na zvířatech. Dnes je z firmy jedna z nejlepších kosmetických firem, která nabízí přírodní produkty tak kvalitní, že ji jen s málokterou firmou můžeme srovnávat.

Dnes je firma inovativní, takřka nadčasovou společností, která má podnikatelskou vizi, jež přetrvává a nemění se stejně jako název samotné firmy. Firmu nalezneme v 88 zemích celého světa, ve svých prodejnách zaměstnává více jak třináct a půl tisíce lidí. Po smrti zakladatele je majitelem a vedoucím společnosti vnuk Bris Rocher, pod jehož velením firma dále prosperuje a roste.

Nabízí možnost spolupráce

Jedná se taky o firmu, která dlouhodobě nabízí možnost spolupráce. Franšízantem se mohou stát nejen ženy, které budou mít ke kosmetice asi blíže než pánové, ale franšízantem se může stát i muž, pokud o to stojí.

Nejedná se o franšízu, u které byste museli zaplatit přehnaně vysoký licenční poplatek. Svou vlastní franšízu této rozšířené značky můžete vlastnit už od 1,5 milionu korun.

Co firma nabízí?

Firma nenabízí jen jednu možnost spolupráce, ale rovnou dvě. Nabízí buď vázanou, nebo čistou franšízu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..