PJ’s Coffee v Česku

PJ’s Coffee míří do Česka! Letos se otevře víc jak pět kaváren

Kdo by nemiloval vůni čerstvě upražené kávy a zákusek. Na kávu i na zákusek si chodíme do kaváren, kde se zkrátka cítíme příjemně a době. Málokterá kavárna v dnešní době není příjemná. Jednou z těch nejpříjemnějších kaváren je i PJ’s Coffee, která letos slaví své jubileum. I když je konkurence ve světě kaváren opravdu obrovská, letos slaví fantastických čtyřicet let.

Jedná se o kavárenskou franšízovou síť, která vznikla už v roce 1978, a to v americkém New Orleans. Firma se pyšní svým originálním kavárenským konceptem, který využívá k přípravě svých nápojů. Nabídka je zajímavá tím, že káva pochází z vlastní receptury. Například pro přípravu nápojů se využívá jen jedno procent kávových bobů!

PJ’s Coffee vlastní už čtrnáct druhů kávy, které pochází ze Sumatry, z Etiopie, z Kolumbie nebo například z Papuy-Nové Guinei. A právě tato firma aktuálně hledá nové franšízanty, kteří by pomohli dostat kavárnu do každého koutu světa – i do Česka.

Co je cílem společnosti?

Cílem této franšízové, kavárenské sítě je dostat jedinečnou kávu PJ’s Coffee do celého svět. Cílovou zemí se po Spojených státech amerických stal například Vietnam, ale chce si otevřít kavárnu v každé zemí na světě.

Franšízantům se nabízí tři možnosti spolupráce, a to včetně pojízdného stánku či kiosku.

Do konce roku by se mělo uvést do pohybu a do provozu až dvacet nových poboček, z nichž velká část se má otevřít v Evropě (konkrétně ve Francii), dále v Mexiku, v Gruzii, v Mississippi, v Malajsii a taky v Texasu či v Alabamě. Zaujat chce firma i Českou republiku. Franšízanti musí splňovat jen pár podmínek, jednou z nich je například kavárna o velikosti minimálně 150 metrů čtverečních

Co kavárna nabízí?

Samozřejmě kavárna nenabízí jen čerstvou kávu podle jejich receptury, ale nabízí i několik druhů jídel. Mezi nimi se najdou například pečené dezerty nebo pečivo.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.