Nejlepší zaměstnavatelé

Výsledky soutěže prozrazují, pro které firmy je dobré pracovat

Dobré výsledky v soutěži Zaměstnavatel roku mohou pomoci jak zaměstnavatelům, tak i případným zaměstnancům ujasnit si, pro kterou společnost by rádi pracovali. Hodnocení je objektivní a měří konkurenceschopnost jednotlivých firem. Ty nejlepší firmy jsou ve finanční kondici, investují do svých zaměstnanců a mají vysokou produktivitu práce. Zaměstnanci kromě dobrého finančního ohodnocení mají i další výhody a proto je práce pro společnost těší. Určitě pro nic za nic nebudou utíkat ke konkurenci.

Stav nezaměstnanosti, která je momentálně nižší než poptávka po práci nutí zaměstnavatele o nové zaměstnance bojovat všemi způsoby. A díky soutěži se mohou lidé podívat, u jaké společnosti by jim práce vyhovovala. Nehledě na umístění je dobré vědět, že se právě ta či ona firma snaží o to, aby byla na předních příčkách, a podle toho také vypadá stav jejího zázemí, který je lákavý.

Výsledky celostátního kola

Společnosti s více než 5 000 zaměstnanciSpolečnosti do 5 000 zaměstnanců
Škoda AutoAGC Flat Glass Czech
Československá obchodní bankaHyundai Motor Manufacturing Czech
Komerční bankaFoxconn CZ
SiemensContinental Barum
Continental AutomotiveFEI CzechRepublic
Společnost do 500 zaměstnancůTOP 5 HR projektů
Global Logistics SolutionsAgrofert
Shape Corp. Czech RepublicEaton Industries
LAPP KabelFoxconn
Mercedes-Benz Česká republikaRohde & Schwarz, závod Vimperk
Kovárna VIVASiemens

Vítěz kategorie Společnost nad 5 tisíc zaměstnanců

Společnost Škoda Auto o své zaměstnance pečuje velmi dobře a myslí na jejich budoucnost. Nabízí možnost osobního i kariérního rozvoje, nadprůměrné výdělky spojené s benefity a široká nabídka pozic od dělníků po IT specialisty. Momentálně mohou nabídnout práci v závodu v Kvasinách až dvěma tisícům zaměstnanců. Pokud jste automechanik, svářeč, lakýrník, dokážete přispět jako operátor výroby nebo jste technicky vzdělaní v oboru výroby, a měli byste zájem pracovat ve společnosti, která vám může vydržet po celý život, pak hledá Škoda Auto právě vás.

Vítěz kategorie Společnost do 5 tisíc zaměstnanců

Firma AGC Flat se pohybuje ve sklářském průmyslu od roku 1975 a mají velmi solidní přístup k zaměstnancům. Vědí totiž, že za úspěchy firmy jsou vždy dobří a kvalifikovaní pracovníci. Motivací pro ně může být nabízený příspěvek na stravu, bezúročné půjčky, 13. a 14. plat i týden dovolené navíc. Momentálně se poohlížejí po zaměstnancích s ekonomickým vzděláním a znalostmi jazyků i zahraničního účetnictví. Dále pak mají šanci elektrikáři, zámečníci a technicky vzdělaní lidé.

Vítěz kategorie společnosti do 500 zaměstnanců

Společnost Global Logistics Solutions poskytuje skladové a logistické služby. Váží si svých zaměstnanců a proto se snaží pořád zlepšovat a vytvářet pracovní prostředí vhodné k tomu, aby se zaměstnanci mohli rozvíjet. Mají zájem o skladníky, celní specialisty, logistiky, řidiče vysokozdvižných vozíků a šanci dávají i absolventům bez praxe. Pokud budou mít motivaci, společnost je ráda zaučí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..