Místa miliardářů

Vydejte se tam, kam jezdí i miliardáři!

Každý rok se těšíme na jedno jediné období v roce – na letní prázdniny, které jsou jako dělané pro tu pravou letní dovolenou. Dovolené jsou většinou za odměnu, proto se snažíme po celý rok vydat ze sebe maximum, abychom si takovou krásnou dovolenou mohli užít. Pokud i vy každým rokem jezdíte na dovolenou, tak každým rokem dlouho dumáte nad destinací, do níž se vydáte. Pokud letos nevíte, kam se vydat, tady je pár nápadů, za které rozhodně budete víc než rádi.

Jsou to totiž místa, kam jezdí i ti nejbohatší z nás. Člověk by si řekl, že na místa, kam jezdí na dovolenou miliardáři, se nikdy nemohou podívat, protože je to určitě velice drahé, ale to se pleteme. Vždyť i miliardáři mají rádi trochu skromnosti!

Pojďme si říct, kam takoví miliardáři jezdí, abychom se sem vydali taky – třeba se budeme tak i s minimem v kapse cítit, jako kdybychom patřili do té nejbohatší smetánky!

Bill Gates:

Například takový Bill Gates, zakladatel Microsoftu a ještě donedávna nejbohatší muž světa (dokud mu tento post nevyfoukl zakladatel a majitel Amazonu Jeff Bezos), jezdí do našeho blízkého Chorvatska. Velice si oblíbil ostrov Hvar a taky městečko Skradin, proto pokud i vy sem rádi jezdíte, možná ho právě letos v těchto místech zahlédnete. Billa Gatese sem láká hlavně obdivuhodná přírda a krásná architektura, kterou my, čeští turisté, málokdo vnímáme.

Steven Spielberg:

Pokud byste chtěli zažít dovolenou jako jeden z nejznámějších režisérů světa, měli byste se vydat do Irska. Steve Spielberg, který se pyšní těmi nejlépe hodnocenými snímky vůbec, jezdí nejčastěji do okresu Clare, kde má s rodinou své sídlo. Právě odtud neustále hodnotí krásnou krajinu Irska. Kromě toho Steven miluje zdejší tradiční hudbu, kterou neustále slýchává z irských hospod. Kromě toho miluje i zdejší jídla, která jsou plná ryb, a ve volném čase jezdí na kole.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..