Extravagantní doplňky

Nebojte se extravagantních doplňků!

Svět bydlení je v dnešní době velice rozmanitý. Pokud pravidelně sledujete televizní pořady o bydlení nebo pokud si pravidelně čtete různé magazíny o bydlení, určitě moc dobře víte, že se v současném světě bydlení uchytila hlavně šedá a hnědá barva, masivní nábytek a taky jednoduchost. Kromě toho se do módy dostala i extravagance. Samozřejmě takové extravagantní doplňky nejsou pro každého, ale třeba právě vy patříte k těm, kteří tyto doplňky budou doslova milovat.

Extravagantních doplňků najdeme všude mnoho. Málokdy se s nimi setkáte v těch klasických prodejnách s nábytkem a bytovými doplňky, jako je JYSK nebo IKEA, ovšem naopak hojně se s nimi setkáte v těch novějších prodejnách, k nimž se řadí ZARA HOME nebo NEXT HOME či H&M HOME.

S touto bytovou extravagancí se neodmyslitelně pojí i barvy, jako je měděná, zlatá či stříbrná. Jsou to barvy, které jsou dnes skutečně stylové, rozhodně se jim nebraňme. Nyní si však pojďme říct už konkrétní možná až trochu morbidně extravagantní doplňky, které jsou nyní v kurzu.

• kožešiny s hlavami

V současné době jsou skutečně oblíbené kožešiny. Nejlépe uděláte, když si je koupíte umělé (právě tyto kožešiny se nejčastěji prodávají). Ovšem existují i ti, kteří neoceňují nic umělého, proto se rozhodují pro pravé kožešiny, a to rovnou pro ty, které mají i hlavy zabitého zvířete. Sice jsou kožešiny vážně stylové, ale kožešiny s hlavami už jsou až nechutně extravagantní.

• svícny v podobě hlav zvířat

O tom, že svícny jsou aktuálně nedílnou součástí každé moderní domácnosti, jste určitě slyšeli. Nejčastěji si lidé kupují hlavně takové svícny, které jsou různě velké, které jsou pevné, s mističkou uvnitř. Někteří si kupují klasické chanukové svícny, které jsou taky stylové. Někteří si však kupují svícny, které jsou měděné či zlaté a které jsou v podobě hlav zvířat. Například v H&M HOME najdete tyto svícny, které se podobají koním nebo opicím.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..