exteria dobre jmeno

Extéria buduje dobré jméno v České republice

Mezi podnikateli je až čtyřicet procent těch, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce. Právě ti jsou taky nejvíce zklamaní a naštvaní, když k nim přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která jim udělí sankci ve výši několika stovek tisíc korun. Proti takovým případům bojuje společnost Extéria s.r.o., která nabízí podnikatelům pomoc při přípravě na ohlášenou i na neohlášenou kontrolu.

Firma Extéria je na trhu už od roku 2011. Za tu dobu si získala skutečně tisícovky stálých klientů z řad osob samostatně výdělečně činných, z řad malých i středních podniků, ze zdravotnictví i ze školství. Díky nim se nyní může těšit pozitivním referencím a kladným recenzím. Firma je dokonale připravila na bezpečnost práce a na požární ochranu, proškolila je díky pravidelným školením a taky provedla revizi. A to vše za velice slušný peníz, který je konkurenčně nejvýhodnější.

Díky tomu, že má firma Extéria s.r.o. díky franchisingu pobočky po celé České republice, je známá svou rychlou pomocí, kterou klientům nabízí. Pokud byste se nechtěli stát klientem, ale rovnou franšízantem, dveře jsou vám jistě otevřeny. Firma Extéria s.r.o. má tedy jistě budoucnost a velký potenciál.

Konkrétní reference na firmu Extéria s.r.o.

2 roky zkušenosti s Extérií, dobrá cena, příjemný přístup a rychlost komunikace.
Hana Zvojníková, Ostrava

S firmou Extéria spolupracuji už více jak rok. Za tu dobu mohu říct, že firma je skutečně profesionálním poradcem, co se týče BOZP. Díky ní si na mě nepřijde státní správa, ani kdyby přišla neohlášeně. Děkuji a vřele doporučuji.
Tereza Hrabalová, Karlovy Vary

Stoprocentně doporučuji. Posílám proto pozitivní referenci. Oceňují hlavně rychlost a spolehlivost.
Karel Hulík, Aš

Stal se nám na pracovišti úraz – firma Extéria vše vyřešila za nás, za což jsme opravdu vděční. Více takových spolehlivých firem. Vřele doporučuji.
Jan Kříž, Teplice

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..