Tapety jsou mocné čarodějky

Tapety jsou mocné čarodějky

Při rekonstrukci domu se snažíme o to, abychom z něj vykouzlili moderní svatyni. Snažíme si koupit si ty nejmodernější doplňky, neustále přemýšlíme nad tím, jak bychom mohli dům zvelebit, aby byl přesně podle našeho gusta. Pokud toužíte po velké změně, většinou se rozhodujete pro koupi nového nábytku. Jenže pokud na koupi nového nábytku nemáte peníze, stačí sáhnout po levnějších tapetách – tapety jsou skutečně mocné čarodějky.

Co se týče gauče či pohovky, ty se lehce dají potáhnout jinou látkou. Tento proces nestojí tak moc, jak si mnoho lidí myslí. Ovšem znovu potáhnout takové skříně – to není zrovna možné. Nábytek si však při rekonstrukci nemusíme kupovat nový, stačí, když ho polepíme tapetami!

Tapety máme v dnešní době vsugerované do hlavy tak, že se jedná o papír, kterým polepíme zeď, tudíž vykouzlíme netradiční zbarvení našich zdí. Jenže tapety už se dávno nelepí jenom na zeď – nebojme se jimi ozdobit i skříně!

Starým skříním dodají nový vzhled

Pokud máte skříně například z dětství, které jsou polepené různými plakáty nebo samolepkami, jež už nejsou smýt, nemusíte tento nábytek vyhazovat. Jednoduše si kupte tapetu, která se vám bude líbit a která se vám bude hodit do pokoje, a polepte dveře této skříně právě tapetou.

Tapeta nemusí vypadat jako dřevo, nebojte se bílého lamina nebo jiných originálních barev či motivů. Dneska najdete na pultech obchodů tolik kombinací a barev, až vám zrak bude přecházet.

Tapety jsou nyní stylovější než dříve

Ještě donedávna bychom o tapety ani nezavadili, jenže nyní jsou zase v kurzu. Pokud toužíte po stylové domácnosti, na zdi byste si takové tapety s čistým svědomím měli nalepit. Jsou to skutečně krásné doplňky domácnosti, které budete jednoduše milovat.

K těm nejstylovějším tapetám se řadí tapety, které vypadají jako zeď – jsou matné, v hnědých či šedých odstínech. Dále jsou populární šedé tapety obecně – šedá barva je nyní moderní nejen ve světě bydlení, ale i ve světě módy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..