KiwiSun v osmi zemích světa

KiwiSun už v osmi zemích světa! Česko je mezi nimi

To, že k podnikání stačí jenom jeden jediný nápad, který se nesmíte bát zrealizovat, ví asi každý. Když se ho totiž budete bát zrealizovat, tak vám ho brzy vyfoukne někdo jiný, proto svému nápadu věřte a zkuste s ním rozjet byznys, protože právě takový nápad vám může naprosto změnit život. I taková biosolária byla kdysi jedním nápadem, který však postupně změnil svět a udělal jejich majitele skutečně bohatými. Nyní se jedná o známou franšízovou síť, která působí už v osmi zemích světa.

Možná ji znáte, možná ji neznáte – znají ji však rozhodně ti, kteří pravidelně navštěvují salony krásy a chodí se „opalovat“ do solária. Jedná se o firmu biosolárií KiwiSun, kteří nově působí i v České republice – tudíž už působí v osmi zemích celého světa. Pokud se i vy chcete stát franšízantem této značky a chcete se podílet na rozvíjení se této slibné firmy, stačí splnit jenom jejich podmínky, které nejsou nijak přísné.

Více o společnosti KiwiSun:

Než však zmíníme, co se od takového franšízanta vlastně požaduje, je třeba vás seznámit s firmou, o které tu vlastně mluvíme. Jedná se o firmu, která vznikla před jedenácti lety. Dneska už má otevřeno více jak sedmdesát salonů v osmi zemích světa. Jedná se o budapešťskou společnost, která nabízí klientům služby solária, které nijak neškodí ani jim, ani vlastně přírodě.

Jedná se o takzvaná zelená biosolária, která nemají negativní vliv na stav pokožky, jak je tomu běžně u klasických opalovacích strojů. Pokud se ptáte, jak je to možné, že toto solárium není tak škodlivé jako jiné, je to z důvodu jiného ultrafialového záření, které nezpůsobuje žluté opálení. Výsledkem je jenom bronzově krásné tělo.

Co by měl franšízant vědět?

Pokud se rozhodnete spolupracovat s tímto podnikem, měli byste vědět, že vstupní investice bývá zhruba ve výši sedmdesáti až sto tisíc eur. Je to třeba na nákup potřebného vybavení, kterým musí být vaše pobočka vybavena.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..