Podnikání bez kvalifikace

Vyberte si podnikání, k němuž nepotřebujete kvalifikaci

Společností, které podnikají na základě franchisingu, je dnes čím dál víc. Mezi nejatraktivnější podniky se řadí takové firmy, k nimž se nepotřebuje kvalifikace ani velké časové investice. Do této kategorie franšízových sítí se řadí například čistírny, prádelny nebo uklízení firmy. Jedná se o jednoduché podnikání, které má potenciál i velkou budoucnost.

Konceptů, k nimž se můžete připojit, je v České republice mnoho. Prvenství však drží americká značka Speed Queen, která nabízí samoobslužné prádelny. Na trhu už je více jak sto let – skutečně sto let se zabývá výrobou průmyslových praček a sušiček. Nemůžeme se divit tomu, že zákazníků těchto prádelen neustále přibývá, vždyť dlouholeté zkušenosti zaručují kvalitu, kterou vyhledává každý z nás.

Co či koho nyní vyhledává franšízová síť Speed Queen? Franšízanty! Nyní nabízí svým obchodním partnerům individuální servis a obrovskou podporu.

Proč být franšízantem samoobslužných prádelen?

Mnoho lidí si řekne, že je lepší si otevřít rychlé občerstvení než samoobslužné prádelny, ale samoobslužné prádelny mají celou řadu výhod. Pojďme si srovnat prádelny a fastfoody či maloobchody. V prádelnách nepotřebujete neustále kontrolovat zboží a doplňovat zásoby, nemusíte ani shánět náhradu za zaměstnance, který nemůže přijít do práce. Navíc vaše provozní náklady budou minimální.

Co je potřeba pro provoz franšízy?

Pro provoz pobočky této firmy není potřeba kvalifikace. Je nutné splnit požadavky, které jsou stanoveny na prostor provozovny. Je taky nutné mít potřebné technické vybavení. Na vše dostanete doporučení. Bude vám doporučeno, jak velká by měla být pobočka či kolik praček by se mělo do takové provozovny vlézt.

Konkrétně pračky budou do poboček dodány z centrály, ale každý franšízant si musí obstarat prostředky na technickou úpravu místností.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..