trh s luxusní módou

Kdo vede na trhu s luxusní módou?

Pokud se rozhodnete podnikat na trhu s luxusní módou, pak byste jednoznačně měli mít na paměti, koho budete muset porazit v konkurenčním boji. Lídr na trhu s dostupnou luxusní módou je totiž váš budoucí velký konkurent – obchodní síť Premium Fashion Brands. Tato síť působí na trhu už nějaký ten pátek a za tu dobu si vypěstovala opravdový respekt a hlavně velkou škálu fanoušků a stálých zákazníků.

Jestliže jste milovníky luxusní módy, pak vás rozhodně tento obchod doslova nadchnul. Mnoho lidí si myslí, že se jedná jenom o další obchod s dámskou módou, ale není to tak. Premium Fashion Brands je společnost, která má pod svými křídly více než tři desítky prodejen různých známých značek, mezi nimiž si vyberou i pánové, protože řada těchto obchodů nabízí i pánskou módu.

Premium Fashion Brands je lídre na trhu s dostupnou luxusní módou naprosto oprávněně. Vždyť se neustále rozrůstá a rozkvétá do obřích rozměrů. Pojďme si nyní o této společnosti něco říct. Rozhodně je, o čem mluvit.

Jaké značky pod sebou tato společnost má?

Mluvili jsme o více jak třech desítkách prodejen, které tato společnost pod svými křídly má. Jsou to značky, které moc dobře znáte, protože je určitě taky navštěvujete. Jedná se například o značky, jako jsou HUGO (od HUGO BOSS), dále značka Geox, Armani Jeans, Versace Jeans a další. Škála se neustále rozrůstá, ale toto jsou ti jasní favoriti, které jistě dobře znáte.

V Česku tyto obchody můžete najít v nejrůznějších obchodních domech po celé republice. Stoprocentně je najdete například v Praze, a to v obchodních domech Palladium nebo OC Chodov. V Brně je najdete klasicky ve Vaňkovce nebo třeba v Olympii.

Firma Premium Fashion Brands nabízí obchody s těmito značkami také na Slovensku, a to opět v různých městech a v různých obchodních centrech.

Jaké je jejich tajemství?

Pokud přemýšlíte nad tím, jaké je vlastně tajemství jejich úspěšného byznysu, tak podle nich všechno tkví hlavně ve finančním zázemí, dále také nabízejí kompletní servis a hlavně jsou úspěšní díky tomu, že nabízí světově známé zboží, tudíž zákazníci nejsou jenom z řad Čechů nebo Slováků, ale hlavně z řad turistů, kteří navštíví tyto krásné republiky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..