podnikat v nejmenším

Podnikat lze s čímkoliv – i s tím nejmenším

Pokud si chcete rozjet své podnikání, nic by vám v tom nemělo bránit. Třeba ani to, že chcete podnikat s tím nejmenším. Důkazem je česká firma, která se zaměřuje na výrobu a prodej kojeneckého oblečení Tulec Trend, která se na našem trhu pohybuje letošním rokem už pětadvacátým rokem. Není to však společnost, která by působila jenom na našem trhu, ale jedná se o firmu, která se pomalu rozšiřuje i na slovenském území.

Jestliže máte doma malé dítě, pak se většinou rozhodujete pro koupi kojeneckého oblečení v obchodech světových značek, tedy hlavně volíte značky H&M nebo třeba Zara. Jenže mnozí lidé by raději dali přednost raději té české kvalitě, proto se rozhodují vyhledávat na internetu české obchody s kojeneckým zbožím, kde najdou taky krásné věcičky.

Nyní ale víc nehledejte, protože vám přinášíme tip – firmu Tulec Trend, která je, jak již bylo zmíněno, letos na trhu už 25. rokem. Jelikož se na trhu skvěle udržela a neustále se pomocí franšíz rozšiřuje nejen v České republice, ale také na Slovensku, jde vidět, že se nejedná o nic nekvalitního.

Rozšíření nejen poboček, ale také sortimentu

V poslední době se společnost rozhoduje nejen pro rozšíření poboček, ale v nedávné době se rozšířil hlavně sortiment, který se začal nabízet. Díky tomu, že se s růstem oblečení rozrostl i počet stávajících a neustále se vracejících zákazníků, společnost se rozhodla hledat opět další franšízanty. Podnikat pod touto značkou má rozhodně smysl, protože zájem o ni zatím neklesá.

Jaký by měl franšízant být?

Aktuálně se hledají spíše slovenští franšízanti, ale společnost se neotáčí zády ani k těm českým zájemcům. Prioritní je ale rozšíření na Slovensko, kde to za poslední dobu trochu zakrnělo, co se týče rozšiřování se.

Pokud byste měli zájem pracovat pod jménem této společnosti, pak byste měli mít zájem hlavně o dlouhodobou spolupráci, protože nikdo netouží po franšízantovi, kteří touží po smlouvě na dva roky. Společnost původem z Olomouce má totiž opravdu rozsáhlé plány do budoucna a potřebuje lidi, kteří jsou ochotni tuto budoucnost sdílet a splňovat plány, které se stanoví.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..