obchodovat

Je váš šatník nacpaný k prasknutí? Začněte obchodovat!

Většinou ženy se mohou pyšnit opravdu velkým šatníkem, který jim doslova rupe ve švech. V takových případech by si ženy měly dát ruku na srdce a říct si, jestli opravdu budou chodit ve všech těch věcech, které vlastně v jejich šatníku mají. Pokud by si řekly, že nebudou, pak je načase, aby se rozhodli trochu šatník provětrat. Přece jenom se musí udělat místo na nové kousky a nové kousky se navíc jen tak nezaplatí, tudíž je nutností i to, aby se zkrátka na nové šaty alespoň něco vydělalo. A jak jinak, než za pomocí těch věcí starých!

Stačí jenom, když si uděláte chvilku na prohrabání šatníku. Potom si po prohrabání seberte telefon a nafoťte si jednotlivé kousky oblečení, které dokážete oželet. Po fotce je přidejte na nejrůznější sociální sítě nebo na internetové stránky mnoha bazarů a pak se zkrátka jenom těšte ze zájmu, který se určitě projeví, když lidé kliknout na váš příspěvek!

Pokud si nevíte rady, na jaké weby máte oblečení dávat a kde je máte prodávat, přinášíme vám aktuální nejlepší weby, kde se prodávat dá.

• Vinted

Vinted, který jste dříve znali pod názvem „votoč vohoz“, je dnes asi nejvíce populárním bazarem oblečení. Ženy (ale také i pánové) zde prodávají to nejlepší, co najdou ve svém šatníku, a mnohdy opravdu za skvělé ceny. Díky tomu, že se vždy domluvíte přímo s majitelkou daného kousku, je možné se domluvit na osobním předání nebo na snížení ceny. To je však všechno pouze na vás. Je však nutné podotknout, že se zde preferuje platba předem na účet. Abyste však dané uživatelce věřili nebo ona aby věřila vám, pak k tomu slouží recenze, které si sbíráte během celého prodeje na této internetové stránce.

• Bazoš

Dalším oblíbeným webem zejména starších je Bazoš. Jedná se o portál, kde však můžete obchodovat opravdu se vším, nikoliv pouze s oblečením. Je skvělé, že zde neplatíte žádný poplatek za přidávání příspěvků a navíc není zpoplatněn ani samotný web jako takový. Tudíž čistý zisk putuje přímo do vaší kapsy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..