Vana s dvířky

Vana s dvířky pro koupání bez bariér

Na trhu jsou v dnešní době různé vany, ať už jsou to akrylátové vany, ocelové vany a tvarově volitelné vany, slyšeli jste někdy o vaně, u které jsou součástí i dvířka pro snadnější vstup? My vám dnes představíme výhody tohoto výrobku a třeba zjistíte, že tato varianta je to pravé pro vaši koupelnu a budete ji chtít také.

Výbava vany

Vanu vyrábí firma Santech pod názvem Iris a lze zakoupit i s masážním systémem. Vana je v nabídce v těchto rozměrech: 160 x 80 cm, 170 x 80 cm, 180 x 85 cm v levém i pravém provedení. K vaně můžete přikoupit boční a čelní panel.

Bezpečnostní skleněná dvířka mají otvírání pouze dovnitř vany, takže se vám nestane, že byste vodu z vany omylem vypustili ven, neboť tlak vody to neumožní. Vodotěsnost mezi dvířky a korpusem vany je řešena obvodovým profilovaným těsněním ze silikonové pryže.

Součástí vany je odtokový komplet, samonosný rám a zádová opora.

Dodávaná zádová opora se dá využít i jako sedátko, které oceníte zejména při sprchování ve vaně.

Masážní systém k vaně Iris

Masážní systém je vybaven tak, aby uspokojil požadavky každého uživatele. Systém nabízí vodní a relaxační masáž, osvětlené ovládání, celokovové trysky, zapuštěné trysky s tloušťkou 1 mm, kompresor s tlumičem hluku a předehřevem vzduchu, 5x BODYJET masážní trysky po bocích vany, 16x AIRJET relaxační trysky na dně vany, automatickou hygienu masážního systému. 

Pro koho je vana primárně určena?

Pokud máte doma seniora, tělesně hendikepovaného člověka, nebo i psa, kterého potřebujete občas ve vaně vykoupat, ale kvůli jeho vysoké váze ho prostě do vany nevložíte, je na čase zvážit vanu s dvířky. Tato varianta vany je sice finančně nákladnější, ale už po prvním použití nebudete investice litovat a naopak vám proces koupání ulehčí.

U hendikepovaných osob vana Iris ulehčí celkový proces s přenášením této osoby.

Zaujala vás bezbariérová vana Iris?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..